Search form

25.08.2015

Drukāt

Iznācis „Kopsolī ”8. numurs


Šoreiz pirmo lappusi rotā mūsu skolām priecīgā kopbilde no Skolu jaunatnes dziesmu un deju svētkiem. Patīkami –  ar lepnumu varam lasīt, ka mums aug talantīga, radoša un aktīva jaunā paaudze, kas ar panākumiem piedalās dažādās sabiedriskās norisēs mūsu valstī.

LNS prezidents dalās iespaidos par Pasaules nedzirdīgo federācijas kongresā uzzināto. Šis stāstījums apliecina, ka nedzirdīgo kopienām visā pasaulē ir daudz kopīgu uzdevumu, kas vēl veicami savas dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Daudz krāsainu foto un vēlējumu seko trīs lappusēs par LNS gadskārtējo pašdarbnieku festivālu –  šoreiz Alūksnē un šoreiz ar oficiālu žūrijas vērtējumu par katras biedrības sniegumu.

Beidzot „KS” izdevies paviesoties kādā zemnieku sētā. Maz palicis mums cilvēku, kuriem ir lauku saimniecības.

Uzzināsiet, kā klājas Baložkalnos dzīvojošiem mūsu biedriem. Paldies viņiem par viesmīlību!

Bet biedrību ziņas – kā jau vasarā. Visi dodas dabā, brauc ekskursijās gan pa Latviju, gan tālāk. Palasiet, kas šajos ceļos redzēts, izjusts – varbūt paši tur arī  vēlēsieties nokļūt…

SIVA Koledža, Jūrmalas profesionālā vidusskola, Alsviķu arodskola aicina jauniešus mācīties. Turpat ziņa par 7 jaunajiem diplomētajiem  surdotulkiem, kuri šovasar beiguši SIVA Koledžu.

Sporta lapā atkal triumfē Māris Grēniņš, kurš izcīnījis zelta medaļu Eiropas Nedzirdīgo vieglatlētikas čempionātā, uzstādot jaunu Eiropas nedzirdīgo rekordu tāllēkšanā (7,31m)

Šoreiz „Kopsolī” īpaši skumja vēsts – mūžībā aizgājis LNS Goda biedrs Ansis Smons, kurš bija dedzīgs un ieinteresēts „KS”draugs un padomdevējs visos LNS vēstures jautājumos. Paldies – un lai vieglas dzimtenes smiltis!

Šajā numurā ievietota arī ar Latvijas Vides aizsardzības fonda atbalstu sagatavotā kārtējā materiālu kopa „Draudzīga vide” par aktuālu tēmu „Bīstamie atkritumi”. Ja vēlaties saudzēt gan mūsu skaisto Latvijas dabu, gan paši savu veselību, tad izlasiet, kas darāms, lai atkritumi nodarītu mazāku kaitējumu. Tas ir iespējams ar katra viena atbildīgu rīcību.

Nākamo numuru gaidiet uz 21. septembri. Uz redzēšanos  „KS” lappusēs!

 

Ilze Kopmane


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas