Search form

28.08.2015

Drukāt

Rīgas Internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem skolēnu radošo darbu izstāde „Nāc, paskaties!”

No 27. augusta līdz 20. septembrim Rīgas kultūras centrā „Iļģuciems” skatāma Rīgas Internātvidusskolas bērniem ar dzirdes traucējumiem skolēnu radošo darbu izstāde „Nāc, paskaties!”.


Izstādes „Nāc, paskaties!” apmeklētājiem būs iespēja aplūkot pēdējā mācību gada laikā tapušos skolēnu darbus, kuri veidoti gan vizuālās mākslas un mājturības stundās, gan interešu izglītības programmu nodarbībās. Tie apliecina skolas audzēkņu radošās spējas un pedagogu prasmes, pateicoties kurām bērni un jaunieši iemācās strādāt ar dažādiem materiāliem, un pēc skolas absolvēšanas tās ļauj turpināt tālāko izglītošanos, kā arī veiksmīgi integrēties sabiedrībā un konkurēt darba tirgū.  

Rīgas Internātvidusskola bērniem ar dzirdes traucējumiem šogad atzīmēja 175 gadu jubileju, un tā ir viena no Eiropas senākajām skolām nedzirdīgiem bērniem un jauniešiem. Paralēli tradicionālo mācību priekšmetu apguvei skolas audzēkņiem ir iespēja attīstīt savus talantus dažādos interešu pulciņos, apgūstot zīmēšanu, šūšanu, modelēšanu, mūsdienu dejas mākslu, kā arī vairākus sporta veidus. Skolotāju un skolēnu darbs nepaliek bez rezultātiem – skolai ir regulāri un noturīgi panākumi konkursos, sacensībās un skatēs gan Latvijā, gan ārpus valsts robežām.

No 2011. gada 1. jūlija skola atrodas Pārdaugavā – Rīgā, Graudu ielā 21.

Ieeja izstādē bez maksas

 

Papildu informācija: Sanda Kivleniece – Rīgas kultūras centrs „Iļģuciems”,

 
*******************************************************************
Rīgas Kultūras centrs IĻĢUCIEMS. Lidoņu ielā 27, k-2
Darba laiks: Pirmdienas – Svētdienas no 10.00 līdz 18.00

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas