Search form

31.08.2015

Drukāt

Jaunumi Latvijas Televīzijā rudens sezonā ar surdotulkojumu un subtitriem

Photo

Uzsākot jauno rudens sezonu, Latvijas Televīzijā būs vairāki jauni raidījumi ar surdotulkojumu un subtitriem, kas skatāmi LTV 1 un LTV 7, kā arī interneta vietnē www.ltv.lv.


No 2. septembra trešdienu vakaros plkst.  21. 20 LTV 1  jaunu diskusiju ciklu „Tieša runa” uzsāks žurnālists Guntis Bojārs. „Ir notikumi...  Ir amatpersonas...  Ir frāzes, bet par maz skaidrības un par maz atbildības” –  tā diskusijas vadmotīvu raksturo pats autors. Raidījums  ar surdotulkojumu būs skatāms tiešraides režīmā internetā www.ltv.lv un atkārtojumu – LTV 7 ceturtdienās plkst. 10.05.

Žurnālistu diskusija “Viedokļu telpa” nomaina  iecienīto raidījumu „Skats no malas”   – tā notiks Kārļa Streipa vadībā kopā ar kolēģi Olgu Dragiļevu – tiešraidē no 7. septembra. Raidījums ar surdotulkojumu tiešraides režīmā būs pieejams  pirmdienās plkst. 17. 25 internetā www.ltv.lv, atkārtojums – LTV 7 otrdienās plkst. 10.05.

Raidījumu cikls „Satiktie” par spilgtām aizgājušo gadu personībām, kas reiz bijušas slavas zenītā, par viņu laikmeta liecībām un nozīmīgumu – no 10. septembra katru otro ceturtdienu LTV 7 plkst. 11. 15 ar subtitriem. Raidījumā izmantots plašs video un kino arhīvu materiāls.

Pēc vasaras atvaļinājuma ēterā jau atgriezušie vai tuvākajā laikā būs redzami visi raidījumi, ko LTV pārraida ar subtitriem vai surdotulkojumu: „Sporta studija”, aktuālā intervija „1 : 1”, pētnieciskais raidījums „De facto”, „Aizliegtais paņēmiens”, „Province”, „Vides fakti”, „Ielas garumā”, „Saknes debesīs” un citi.

Pēc pārraidīšanas ēterā visi šie raidījumi  ar subtitriem un surdotulkojumu ir  skatāmi interneta vietnē www.ltv.lv sadaļā “Nedzirdīgajiem”.

 

Sarmīte Plūme, LTV Dokumentālo raidījumu redaktore


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas