Search form

08.09.2015

Drukāt

Smiltenes RB 66 dzimšanas diena

Augusts mūsu biedrībai ir īpašs mēnesis, tas ir mēnesis, kad mūsu biedrība svin savu dzimšanas dienu. Šogad to atzīmējām 13.augustā, kad biedrības biedri un valde ierosināja to darīt pie dabas krūts.


 Tā nu kopumā salasījies krietns bariņš (17) un arī viesi no citām biedrībām - visi devās gājienā uz nozīmīgu vietu – Tepera ezeru, kura krastā Dakteru ielā kādreiz atradās biedrības māja.

Daudzi biedri, kuri pavadījuši šajā vietā neskaitāmus gadus, kavējās atmiņās par to, kā bija senāk un kā ir tagad. Jāatzīst, ka vieta kļūst arvien skaistāka un sakoptāka. Skats priecē acis.

Vienā no skaistām vietiņām, kur bija tāds klusāks un mierīgāks, biedrības vadītāja Anita Ceple apsveica visus šajā skaistajā jubilejā, Smiltenes grupas vadītāja Lida Šilinska pastāstīja nedaudz vairāk par biedrības vēsturi.

Pēc jaukās pastaigas daži drosmīgākie pat atļāvās pastāvēt zem mazā ūdenskritumiņa, izbaudot dabiskās dušas un bezmaksas masāžas efektu, tādā veidā uzkrājot jaunus spēkus un enerģiju nākamās jubilejas sagaidīšanai.

 

 

Teksts: Anita Ceple
Foto: Lida Šilinska
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas