Search form

30.09.2015

Drukāt

Materiālu kopa “Draudzīga vide” nr. 6 ir iznākusi

Photo

Gaiss, ko elpojam, – tāda ir kopas centrālā tēma, kas, laikam ritot, kļūst arvien aktuālāka mūsdienu tehnokrātijas uzplaukuma un globālu klimatisko izmaiņu laikmetā.


Materiālu kopā koncentrētā veidā sniegts ieskats par parādībām, faktoriem un situācijām, kas ietekmē gaisa kvalitāti, līdz ar to arī cilvēka fizisko pašsajūtu, darbaspējas, pat veselību kopumā, gan telpās uzturoties noteiktā mikroklimatā, gan āra apstākļos.

Ietekmes ir spēcīgas: dabisko piesārņojumu rada putekļi, dūmi, tvaiki, erozija utt.; bioloģiskos sārņus izraisa baktērijas, sporas, putekšņi; ķīmiskās rūpniecības atkritumos rodas bīstami sēra un svina savienojumi, smakas, tvana gāzes utt.

Materiālu kopu „Draudzīga vide” nr.6 varat lasīt šeit.

Ko tad darīt? Kaut arī spēcīgu iespaidu atstāj globālie procesi, kurus grūti ietekmēt cilvēkiem no malas, tomēr ikviens savā laikā un vietā var parūpēties par iespējami labāku kvalitāti tam gaisam,  ko pats diendienā lieto. Par to šeit neklāstīsim – izlasiet paši mūsu avīzes “Kopsolī” 10. numurā.

Šoreiz tur sniegts arī mazāk sastopamu vārdu skaidrojums kopas slejā “Kas, kur, kad”.

Bet nākamās – priekšpēdējās kopas tēma ne mazāk svarīga, jo būs par to, ko ēdam. Ja ir jautājumi, rakstiet mums epastā: [email protected] – atbildēsim. Uz tikšanos!

Ilze Kopmane

 

MATERIĀLS TAPIS AR LATVIJAS VIDES AIZSARDZĪBAS FONDA FINANSIĀLU ATBALSTU

Projektu finansē Latvijas vides aizsardzības fonds – 2939 EUR (70 %) un
līdzfinansē Latvijas Nedzirdīgo savienība – 1242.40 EUR (30 %).


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas