Search form

19.04.2016

Drukāt

Inovāciju konference darbā ar jauniešiem 2016 – pirmoreiz nodrošināts surdotulkojums

Photo

Jau ceturto gadu Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta Rīgas jauniešu centrs “Kaņieris” organizē ikgadējo konferenci par inovācijām darbā ar jauniešiem, un šogad tā notiks 20. aprīlī, no plkst. 9.30. Šogad padomāts arī par cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem – pirmo reizi tiks nodrošināts zīmju valodas tulkojums.


Šī gada konferences tēma ir “Uzņēmīguma siltumnīca”, kurā tiks izrunātas šādas tēmas: Kļūdīšanās kā mācīšanās (Ints Teterovskis); sadarbība kā veiksmes pamatnosacījums (Aldis Zauls); uzņēmējdarbības uzsākšana jaunieša gados (Radošais tandēms “Piparmētra”); kultūru atšķirības spēja bagātināt jaunieša iespējas (biedrība “Droša māja” (Reinis Grāvītis); telpas ietekme uz jauniešu izaugsmi (Cēsu pašvaldības un koprades telpas Skola6 pārstāve Evija Taurene).

Būs arī trīs jaudīgas darbnīcas: MĒRĶTIECĪGA SADARBĪBA (Aldis Zauls), MENTORINGS (Mentor.lv), UZŅĒMĪGUMS (Iveta Cīrule).

Īpaši aicināti jauniešu līderi, jaunatnes darbinieki un jaunatnes lietu speciālisti no visas Latvijas. Dalība konferencē bez maksas.

Plašāka informācija un pieteikšanās: http://ejuz.lv/novacijuonference2016

 

Informē:Ivars Kalniņš


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas