Search form

26.04.2016

Drukāt

Atvadoties no LNS Goda biedres Intas Ubarstes

Photo

1936. 2. 03 – 2016. 22. 04


Šopavasar nosvinējusi savu astoņdesmitgadi, LNS Goda biedre un LNS Rīgas RB Goda biedre  Inta Ubarste 22. aprīlī aizgājusi no šīs pasaules pa mūžības taku.

Būdama LNS biedre jau no agras jaunības (1953), viņa pēc Valmieras skolas izcilas beigšanas līdztekus mācībām Raiņa vakarskolā un adītājas darba gaitām trikotāžas uzņēmumā aktīvi iesaistījās pašdarbībā (deju, drāmas kolektīvos); sportā (slēpošanā, riteņbraukšanā); sabiedriskajā darbā Rīgas biedrībā      (RB valdes locekle, Vidzemes grupas un pensionāru padomes vadītāja, brīvprātīgā palīdze); Jāņa baznīcas luterāņu draudzē u.c.

Laika biedri atzīmē Intas atsaucību visur, kur bija jāpieliek palīdzīga roka. Visu viņa darīja ar sirdi un mīļumu – tradīciju pasākumu un izbraukumu organizēšanā pa Latviju, kalpošanu savā draudzē. Inta prata visu paveikt līdz galam, līdz pozitīvam rezultātam – klusi, bet neatlaidīgi un pacietīgi.

Paturēsim Intu Ubarsti gaišā atmiņā, sakot paldies par viņas ieguldījumu nedzirdīgo kopienas attīstībā un vēlot vieglu gaitu aizsaules ceļos. Plašāk par viņu – šeit.

Izvadīšana: 29 aprīlī plkst. 13 no I Meža kapiem.

Izsakot dziļu līdzjūtību Intas Ubarstes ģimenei, tuviniekiem un draugiem.

 

LNS valde


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas