Search form

28.04.2016

Drukāt

Jaunieši piedalās “Papardes zieda” nodarbībās

LNS Jauniešu centrs 15. aprīlī sadarbībā ar asociāciju “Papardes zieds” noorganizēja nodarbību par seksualitātes tēmu. Tajā piedalījās 22 jaunieši. Pasākumu vadīja asociācijas lektori Gatis Pavārs un Rita Kubliņa.


Nodarbības sākumā katrs dalībnieks nosauca savu vārdu, pastāstīja, kā šobrīd jūtas, un –   interesants moments! – katram bija arī jāpasaka, kādam dzīvniekam viņš varētu sevi pielīdzināt.

 Sekoja lektoru stāstījums par to, kas ir seksualitāte, jauniešu jautājumi un pārdomas par tās nozīmi cilvēka dzīvē. Jauniešiem bija iespēja saņemt plašu informāciju par kontracepcijas veidiem, riskiem, par to, kā var izsargāties no transmisīvām slimībām, izvairīties no nevēlamas grūtniecības.

 Jauniešiem, kā varēja vērot, šī tēma likās ļoti noderīga, aktuāla un būtiska – viņi uzdeva daudz jautājumu – gan nopietnus, gan arī ar humoru.  

Interesants bija kāds eksperiments ar ūdensglāzēm, nosakot, kurā glāzē ir infekcija (vienā glāzē bija citronskābe). Kopumā  visi bija apmierināti un apliecināja, ka vēlētos piedalīties vēl citās līdzīgās nodarbībās.

 Nekad nav par vēlu kaut ko jaunu uzzināt un iemācīties.

 

Teksts: Lilita Logina
Foto: Kristaps Legzdiņš

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas