Search form

26.05.2016

Drukāt

ASV: Nedzirdīgā topmodeļa Nila DiMarco spožā uzvara (video)

Photo

Pārliecinošu uzvaru ABC telekompānijas šovā “Dejo ar zvaigzni” ( Dancing With The Star) guvis nu jau slavenais un ne tikai nedzirdīgo sabiedrībā pazīstamais amerikāņu topmodelis Nils DiMarco ( Nyle diMarco), kurš piedalījās šī populārā šova 22. sezonas 10 kārtās. Izpildot ar savu partneri (dzirdīgu dejotāju) 11 dažādas dejas , 23. maijā viņš tika godināts kā izcilākais šīs sezonas dejotājs – šova zvaigzne.


 

Trīs šova izgājienos (ča,ča,ča, tango, brīvajā stilā) visi žūrijas locekļi deva viņam savu augstāko novērtējumu – 10, turklāt tās vadītājs skaisto noslēguma deju brīvajā stilā –  “Klusuma skaņas” atzīmēja ar vārdiem: “Īpaša deja ar īpašu izpildītāju.”

Daudziem skatītājiem, pašam dejotāju pārim un žūrijai acīs raisījās asaras, un zālē bija vērojama liels saviļņojums.

 Pēc uzvaras iepriekšējā Amerikas topmodeļu TV konkursā (2015) Nils DiMarco ir jau kļuvis par populāru un cienījamu personu sabiedrībā, darbojas kā aktieris, modelis un sabiedriskais aktīvists nedzirdīgo kultūras, zīmju valodas un izglītības veicināšanā. Nodibinājis savu fondu nedzirdīgo bērnu atbalstam, ir radošais līdzstrādnieks grupā, kas veido amerikāņu zīmju sarunu valodas (ASL) aplikāciju, filmējas TV seriālos un reklāmās, veido savus tērpu modeļus.

Nils DiMarco saziņā izmanto zīmju valodu un kā runasvīrs bieži iestājas par tās līdztiesību pārējo valodu vidū. Viņš veiksmīgi izmanto neverbālo komunikāciju, prot “nolasīt no lūpām“, lieliski jūtas un saprotas ar līdzgaitniekiem visās jomās, kur darbojas, un, kā apliecina viņa mākslas cienītāji, tieši “Nila nedzirdīgums izceļ viņa dabisko talantu, sejas un ķermeņa izteiksmību”.

Par Nilu DiMarco jau ziņojām mūsu mājaslapas Jaunumos – šeit.

 

Sagatavoja: Ilze Kopmane


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas