Search form

01.07.2016

Drukāt

EUD aicina stažēties Eiropas institūcijās (video)

Eiropas Nedzirdīgo savienība sadarbībā ar Eiropas Parlamentu, Eiropas Komisiju un Eiropas padomi organizē stažēšanās programmu no 2016. gada 12. septembra līdz 16. decembrim Briselē, Beļģijā, dažādās Eiropas institūcijās.


Aicināti pieteikties EUD dalībvalstu nacionālo nedzirdīgo kopienu pārstāvji – zīmju valodas lietotāji, kas darbojas nedzirdīgo tiesību politikas vai mediju un komunikācijas jomā. Pieteikšanās līdz 5. augustam.

Citi nosacījumi: stažiera kvalifikācija – pabeigtas studijas (vai notiek); stažiera stipendija – 800 EUR mēnesī; nodrošināta prakses vieta attiecīgās jomās Eiropas līmeņa institūcijās, apmaksāts transports uz/no Briseles.

Programmā: videomateriālu un publikāciju veidošana EUD mājaslapā un elektroniskajā biļetenā; Ģenerālās asamblejas, EUD semināra un radošo darbnīcu sagatavošanas darbi; tehnisko uzdevumu risināšana – transporta un viesnīcu rezervēšana, dalībnieku reģistrācija; politisko ziņojumu un situācijas analīzes sagatavošana; tekstu tulkošana no/uz angļu valodu un starptautisko zīmju valodu u.c.

Plašāks informācija par to šeit: http://www.eud.eu/work-us/internship/internship-position/

E-pastā var sazināties ar Deividu Heiju (David Hay): [email protected]

 

Sagatavoja: LNS Informācijas nodaļa


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas