Search form

17.10.2016

Drukāt

LNS noslēdz līgumu ar Swedbank

Šodien, 17. oktobris, ir vēsturiska diena un vēl viens LNS sasniegums. Pirmo reizi tika noslēgts oficiāls līgums ar kādu banku par to, ka bankas nedzirdīgie klienti bez šķēršļiem varēs izmantot surdotulka pakalpojumu bankā. Kā zināms, ir gadījumi, kad bankas saviem nedzirdīgajiem klientiem neļauj izmantot surdotulka pakalpojumu, aizbildinoties, ka tām jāaizsargā klienta finansiālā informācija.


Bet Swedbank panāca mums pretī, un pēc diezgan garām pārrunām un saskaņošanām šodien beidzot tika noslēgts trīspusējas sadarbības līgums starp Latvijas Nedzirdīgo savienību, Swedbank un SIA “LNS Rehabilitācijas centrs” (RC).

Tas paredz vispusīgu sadarbību starp šīm trijām pusēm, lai nodrošinātu Swedbank klientu – personu ar dzirdes invaliditāti apkalpošanas procesu, iesaistot surdotulkus.

Līguma parakstīšana notika Swedbank galvenajā mītnē Rīgā, Balasta dambī 15. No LNS puses līgumu parakstīja LNS prezidents Edgars Vorslovs, no RC puses tā vadītāja Sandra Gerenovska, no Swedbank puses Vadims Frolovs, Swedbank Klientu servisa pārvaldes vadītājs.

Klāt bija arī LNS darbinieki – surdotulks Ārija Medne, korespondents Zigmārs Ungurs, kā arī daži iesaistītie Swedbank darbinieki.

Pēc līguma parakstīšanas LNS delegācija tika izvadāta mazā ekskursijā pa Swedbank telpām un varēja apbrīnot Rīgas panorāmu. 

Detalizētāku informāciju par līguma saturu lasiet novembra “Kopsolī”.

 

Teksts un foto: Zigmārs Ungurs


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas