Search form

19.01.2010

Drukāt

Rīdzinieki, ogrēnieši un tukumnieki izbauda ziemas priekus

  Latvijā labu laiku nav bijusi tik skaista un barga ziema kā šogad. Cilvēki ne tikai iemūžina pasakainus dabas skatus fotogrāfijās, bet arī, par spīti lielam salam, dodas uz kādu kalnu, mežu, p...
 
Latvijā labu laiku nav bijusi tik skaista un barga ziema kā šogad. Cilvēki ne tikai iemūžina pasakainus dabas skatus fotogrāfijās, bet arī, par spīti lielam salam, dodas uz kādu kalnu, mežu, pļavu papriecāties. Dabas skaistums un lielais sniega daudzums iekārdina arī mūsu cilvēkus...

17. janvārī LNS Rīgas biedrība un Tukuma grupa organizēja ziemas pārgājienu uz Milzkalni. Tajā piedalījās nedzirdīgie rīdzinieki, ogrēnieši un tukumnieki. Viņi uz Milzkalni čāpoja kājām, brienot cauri mežam kādus piecus kilometrus. Neticami, ka viņi izturēja, mērojot šo garo ceļu. Kalnā atpūtnieki aktīvi ne vien slēpoja, bet izmantoja arī lētāko variantu – brauca no kalna ar plēvēm vai vecām autoriepām, veidojot karavānu ar „piloti” Māru Lasmani priekšgalā. Šis brauciens visiem sagādāja milzīgu prieku.

Grupa atzina, ka lieliski izbaudījuši skaisto ziemu, aizmirstot parasto ikdienas rūpju loku – māja, sabiedriskais transports, darbs .... Pilsētas putekļi izgaisa kā nebijuši, tos nomainīja senaizmirstais bērnu dienās piedzīvotais prieks par jauki pavadīto laiku dabā, svaigā gaisā.

Šī ziemas prieku komanda iesaka visiem: ziema ir lielisks laiks, kad var atbrīvoties no darbiem un problēmām, dodoties ārā izbaudīt fantastiskas ainavas, un atļauties trakulības brīvā dabā.
 
Laika ziņas prognozē, ka siltāks laiks tik drīz nebūs, tā kā dodieties laukā un baudiet īstus ziemas priekus arī jūs!


Teksts: Ivars Kalniņš
Foto: Māra Lasmane
19.01.2010

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas