Search form

27.11.2009

Drukāt

Lauras Gailes mērķis ir piepildījies (08.09.)

  Vakar ziņojām, ka Laura Gaile 21. Nedzirdīgo Olimpiskajās spēlēs teikvando ieguva sudraba medaļu 49 – 57 kg svara kategorijā.     L. Gaile atzīst, ka pirms sacensībām nedaudz ...
 
Vakar ziņojām, ka Laura Gaile 21. Nedzirdīgo Olimpiskajās spēlēs teikvando ieguva sudraba medaļu 49 – 57 kg svara kategorijā.
 
 
L. Gaile atzīst, ka pirms sacensībām nedaudz uztraucās, jo bija stipra konkurence.
Jautājums Laurai: Kādas tev bija izjūtas sacensību laikā?
 „Cīņā ar Krievijas sportisti pirmo raundu uzvarēju 1 pret 0, otrajā bija neizšķirts (1 : 1), bet trešajā uzvarēju ar 2 pret 1. Tomēr jutu, ka cīņas tehnikā bija kādi trūkumi. Pēc tam cīnījos ar turcieti, kas bija viltīga pretiniece. Bet uzvarēju viņu ar 3 pret 1 (man bija 4 punkti, bet vienu atņēma, jo nopelnīju piezīmi).
 
Ļoti priecājos, ka tiku finālā, jo negaidīju to. Man paveicās, ka sacensības notika 7. septembrī, jo septiņi ir mans laimīgais cipars. Finālā man bija jāspēkojas ar taivānieti. Es jau zināju, ka viņai būs pirmā vieta, jo ar viņu cīnījos Pasaules čempionātā Francijā. Taivāniete bija spēcīga konkurente, tāpēc es priecājos par 2. vietu un jūtos kā uzvarētāja, jo visu laiku domāju, ka iegūšu bronzas medaļu.
 
Šajās sacensībās mani atbalstīja draugi no Venecuēlas. Kad spēkojos ar turcieti un taivānieti, Krievijas sportisti lūdza mani uzvarēt šajās cīņās, kas arī daļēji izdevās. Tagad mans mērķis ir piepildījies, jo jau sen sapņoju tikt uz Olimpiskajām spēlēm un iegūt medaļu. Vienkārši esmu priecīga, laimīga un lepojos ar sevi.”
 
 
Sagatavoja Inese Immure
08.09.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas