Search form

27.11.2009

Drukāt

Arī jūs variet pieteikties labo piemēru konkursam cilvēku ar invaliditāti integrācijai „Mēs esam stipri" (10.09.)

  Invalīdu un viņu draugu apvienība „Apeirons” sadarbībā ar SIA „Comperio” organizē konkursu, kura mērķis ir apzināt un popularizēt labās prakses piemērus cilvēku ar invaliditāti integrācij...
 
Invalīdu un viņu draugu apvienība „Apeirons” sadarbībā ar SIA „Comperio” organizē konkursu, kura mērķis ir apzināt un popularizēt labās prakses piemērus cilvēku ar invaliditāti integrācijai izglītībā un nodarbinātībā. Ar šo konkursu organizētāji vēlas godināt tās nevalstiskās organizācijas, cilvēkus, pašvaldības vai valsts institūcijas, kas palīdz cilvēkiem ar invaliditāti atgriezties darba tirgū, integrēties sabiedrībā, iegūt izglītību un jaunas kvalifikācijas iemaņas.
 
Konkursa galvenās balvas ieguvēji balvā saņems portatīvā datora un projektora komplektu. Būs arī četras vērtīgas veicināšanas balvas. Katrs labo piemēru pieteicējs saņems piemiņas balvas.
 
Pieteikums jāiesniedz līdz 16.09.2009. plkst. 17.00
 
Konkursa pieteikums jāiesniedz datorrakstā, aizpildot pieteikuma anketu un labā piemēra anketu, kas atrodama mājas lapā www.tavanakotne.eu . Turpat var iepazīties ar konkursa nolikumu.
 
Pieteikumu sūtiet uz adresi: 
Cilvēku ar invaliditāti un viņu draugu apvienība „Apeirons”,
Kr.Valdemāra iela 38, Rīga, LV –1010 vai uz e-pastu: [email protected]
 
Vairāk informācijas par šo konkursu variet iegūt http://www.tavanakotne.eu/?id=386
 
Rakstā izmantota informācija no http://www.tavanakotne.eu/
 
I.Immure
10.09.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas