Search form

27.11.2009

Drukāt

Rīdzinieku pieredzes apmaiņa Valmieras biedrībā (25.09.)

    Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros plānoti labās prakses un pieredzes apmaiņas pasākumi starp projektā iesaistītajām LNS biedrībām. To mērķis ir pozitīvās pieredzes plaša izplatīša...
Klusuma pasaule logo
 
 
Projekta „Klusuma pasaule” ietvaros plānoti labās prakses un pieredzes apmaiņas pasākumi starp projektā iesaistītajām LNS biedrībām. To mērķis ir pozitīvās pieredzes plaša izplatīšana un labāko praktiskās darbības paraugu pārņemšana citai no citas.
 
17. septembrī Rīgas reģionālā biedrības grupa, realizējot pieredzes apmaiņas „Paskat, kā viņi var!” programmu, devās uz Valmieras biedrību. Rīdzinieki iepazinās ar valmieriešu veikumu pasākumu organizēšanā un sociālo pakalpojumu sniegšanā.
Rīgas biedrības priekšsēdētāja Māra Lasmane saka: „Valmierieši ļoti sirsnīgi mūs uzņēma. Mēs varam viņus apskaust, jo viņiem ir īsta māja, kur radīta mājīga gaisotne un var pulcēties pasākumos.”
 
Rīdzinieki bija ekskursijā arī uz Valmieras vājdzirdīgo bērnu internātpamatskolu – attīstības centru. Daži dalībnieki atzina, ka gadiem nav bijuši ne šajā skolā, ne Valmieras klubā, tāpēc šādas tikšanas ir jo vairāk vērtīgas.
 
 
Teksts: Ivars Kalniņš
Foto: Māra Lasmane
25.09.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas