Search form

19.01.2010

Drukāt

Jelgavnieki iepazīst Vidzemi (08.10.)

    LNS projekta „Klusuma pasaule” ietvaros notiek dažādi tematiskie pasākumi biedrībās. 3. oktobrī Rīgas biedrība jelgavniekiem noorganizēja tematisko pasākumu „Labākie gadi”. Tas no...
 
Klusuma pasaule logo
 
LNS projekta „Klusuma pasaule” ietvaros notiek dažādi tematiskie pasākumi biedrībās. 3. oktobrī Rīgas biedrība jelgavniekiem noorganizēja tematisko pasākumu „Labākie gadi”. Tas notika nevis pašu mājās, bet gan Vidzemē, Ieriķos. Jelgavniekiem palaimējās ar labu laiku, tāpēc šis pasākums notika brīvā dabā. Viņi nevien baudīja Vidzemes dabas skaistumu, bet guva arī plašāku informāciju par dzimšanas dienas nozīmi cilvēku dzīvē, horoskopiem un apsveikumiem. Neizpalika arī senču novērojumu salīdzināšana un rotaļas. Ieriķos viņi vēroja neparastas ūdensdzirnavas. Projekta dalībnieki iepazina arī Siguldu un Cēsis.

Rīgas biedrības priekšsēdētāja Māra Lasmane akcentē: „Jelgavnieki šajā tematiskajā pasākumā tiešām izbaudīja savus labākos gadus. Neskatoties uz dažādo gadu skaitu, visi jutās jauni, dzīvespriecīgi un atsaucīgi izmantoja iespējas, kas radās šajā izziņas braucienā.”
 
 
 
Teksts: I.Kalniņš
Foto: M.Lasmane
08.10.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas