Search form

19.01.2010

Drukāt

Daina Platace piedalās „Mis Latvija” preses konferencē

  15. janvārī „Hotel Jūrmala SPA” telpās aģentūra „Mis Latvija” organizēja preses konferenci, uz kuru bija ieradušies daudzu masu mediju pārstāvji. Tajā tika prezentēti atlasītie dalībnieki konk...
 
15. janvārī „Hotel Jūrmala SPA” telpās aģentūra „Mis Latvija” organizēja preses konferenci, uz kuru bija ieradušies daudzu masu mediju pārstāvji. Tajā tika prezentēti atlasītie dalībnieki konkursam „Mis un Misters Latvija 2010”, kā arī tie, kas uzvarējuši daudzos starptautiskajos konkursos. Pirmo reizi Latvijas vēsturē šajā konferencē līdzās citiem dalībniekiem bija arī „Mis Deaf Latvija” uzvarētāja Daina Platace.

Aģentūras „Mis Latvija” direktore Inta Fogele klātesošos informēja par viņas paredzēto dalību Pasaules nedzirdīgo meiteņu skaistumkonkursā Gruzijā. Visiem bija jāveic neliels uznāciens un jāsniedz īsa informācija par sevi. Dalībnieku vidū bija Mis Latvija 2008 uzvarētāja Ieva Lase, Mr. Latvija 2007 Jānis Komarovskis, Mrs Universe 2009 dalībniece Evija Indriksone – Nikonorova, stiliste Dana Dombrovska (kādreiz bija Vicemis Cēsis) un citi.

Noslēgumā, kad aiz loga termometra stabiņš rādīja – 20ºC, Jūrmalas viesnīcas Hotel Jūrmala SPA saunu un baseinu centrā Wellness Oasis visi dalībnieki baudīja ūdenspriekus baseinos un burbuļvannās, kā arī karsējās pirtī.
 
Kā jau informējām, ka Latvijas nedzirdīgo meiteņu skaistumkonkursā 2009. gada 18. decembrī uzvarēja Daina Platace. Viņa piedalīsies „Mis Deaf World 2010” konkursā šā gada jūlijā Gruzijā, pārstāvot Latviju.
 
Daži fakti par aģentūras „Mis Latvija” darbību. Kopš 1988. gada šī aģentūra ik gadus organizē skaistumkonkursu „Mis un Misters Latvija”. Pēdējos gados šis konkurss notika ārpus Latvijas, parasti Ēģiptē, bet šogad, atzīmējot 21. – pilngadības gadu, tas risināsies Latvijā. Parasti konkurss tiek organizēts vienā kopīgā pasākumā, bet šoreiz tas notiks trīs dažādās vietās dažādos laikos par 3 tituliem (Mis un Misters Foto; Vicemis un Vice Mr.; Mis un Mr. Latvija). Savukārt „Mis un Misters Latvija” kronēšana šogad būs 9. aprīlī Ķīpsalas hallē, kur notiks izstāde „Fiesta Expo”.
 
Informāciju un bildes par minēto „Mis Latvija” preses konferenci un pasākuma noslēgumu var apskatīt: www.mango.lv

 
Teksts un foto: Ivars Kalniņš
19.01.2010

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas