Search form

27.11.2009

Drukāt

Apmeklējiet izstādi “Darbs un karjeras iespējas 2009”

    27. un 28. novembrī pl.10 – 18 Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā pirmo reizi notiks plaša mēroga nodarbinātības veicināšanas, profesionālās izaugsmes atbalsta un informācija...
 
 
27. un 28. novembrī pl.10 – 18 Rīgā, Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā pirmo reizi notiks plaša mēroga nodarbinātības veicināšanas, profesionālās izaugsmes atbalsta un informācijas apmaiņas izstāde “Darbs un karjeras iespējas 2009”.
 
Izstādes apmeklētāji varēs saņemt informāciju par dažādiem profesionālās apmācības kursiem, izglītības programmām, atbalsta pasākumiem un informāciju par reāliem darba piedāvājumiem.
 
Izstādes ietvaros 28. novembrī pl.11. notiks seminārs "Gribu. Varu. Daru! Jaunas iespējas bezdarbniekiem un darba meklētājiem".
Tā mērķis sniegt bezdarbniekiem un darba meklētājiem plašu informāciju veiksmīgai integrācijai darba tirgū, kā arī iepazīstināt ar Nodarbinātības valsts aģentūras sniegtajiem pakalpojumiem. Tiks sniegta arī informācija, kā uzsākt un attīstīt savu uzņēmējdarbību. Ar semināra darba programmu var iepazīties Labklājības ministrijas mājaslapā -
http://www.lm.gov.lv/news/id/1438.

Semināru varēs apmeklēt ikviens izstādes „Darbs un karjeras iespējas 2009" apmeklētājs, lai paaugstinātu savu konkurētspēju darba tirgū un varētu veiksmīgi iesaistīties ne tikai Latvijas, bet arī citu valstu darba tirgos.  
Diemžēl, kā paskaidroja NVA speciāliste, atbildīgā par šo pasākumu, Iveta Kancena, seminārā nedzirdīgajiem nav paredzēts zīmju valodas tulks. „Ja paši nedzirdīgie grib ņemt līdzi kādu brīvprātīgo tulku, lūdzu, tas ir iespējams,” teica I. Kancena. 

Savukārt LNS Komunikācijas centra vadītājs Edgars Vorslovs uzskata, ka par nedzirdīgo apmeklētāju nodrošināšanu ar tulku bija jādomā pasākuma organizatoriem. Lai nu kā, bet nedzirdīgie tiek aicināti apmeklēt šo izstādi, jo informācijas stendos un seminārā pie informācijas galda varēs dabūt dažādus informatīvus materiālus.
 
Ieejas biļetes cena 0,50 Ls. Bezdarbniekiem, uzrādot organizācijas „Nāc un Dari!" izsniegto Iespēju karti, ieeja izstādē „Darbs un karjeras iespējas 2009" būs bez maksas.


Sagatavoja: Inese Immure
27.11.2009

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas