Search form

12.01.2018

Drukāt

Latvijas Nacionālais teātris piedāvā divas izrādes ar subtitriem


Pēc ilga pārtraukuma Latvijas Nacionālais teātris atkal piedāvā divas izrādes ar subtitriem latviešu valodā. Cilvēkiem ar dzirdes traucējumiem marta mēnesī ir iespēja noskatīties šādas izrādes:

10.martā, pl. 19.00 – piedzīvojumu stāsts divās daļās “Svina garša”

1940. un 1941. gadā Latvijā straujā tempā nomainās lielvalstu varas, un latviešu puisis Matīss no Torņakalna, kurš nevēlas karot ne vienā, ne otrā frontes pusē, mēģina būt malā. Protams, tas neizdodas. Nepieciešamība izdzīvot frontes aizmugurē, uzdzīve un andelēšanās ar kreiso preci, pirmā sastapšanās ar mīlestību, nodevību, nelietību, žēlsirdību, un svina garša mutē. Gan no nomaldījušās lodes, gan no tā, kas notiek ar Latviju.

Māra Bērziņa romāns “Svina garša” pēc iznākšanas nokļuva apspriestāko un pirktāko grāmatu vidū. Dēku un piedzīvojumu romāns, no vienas puses, traģikomisku notikumu virkne, kas maina cilvēku dzīves, no otras puses.

Biļetes:

1. balkonā 2. rindā - 15,00 eiro (uzrādot invaliditātes apliecību, atlaide 50% - 7,50 eiro)
1. balkonā 3. rindā - 12,00 eiro (uzrādot invaliditātes apliecību, atlaide 50% - 6 eiro)

17.martā, pl.12.00 – komēdija divās daļās “Divu kungu kalps. Anno 1963”

Situāciju komēdija par seksu, pilnu vēderu un naudu. Mūziķis bezdarbnieks Frensiss palicis bez darba, bet grib ēst. Viņš pieņem piedāvājumu kļūt par kalpu, bet tad nāk vēl viens piedāvājums un viņš pieņem arī to. Tad kuļas un mēģina apvienot darbus. Taču abi darba devēji – vīrietis un sieviete – ir tuvu blakus stāvoši, pat viens otru mīl. Te veidojas tā komiskā, kutelīgā situācija. Izrāde skatītājus aizvedīs uz 1963. gada Braitonu, Anglijā, kur visiem būs iespēja izbaudīt angļu humoru, kas reizēm ir ironisks, mazliet paskarbs.

Biļetes:

1. balkonā 2. rindā - 13,00 eiro (uzrādot invaliditātes apliecību, atlaide 50% - 6,50 eiro)
1. balkonā 3. rindā - 10,00 eiro (uzrādot invaliditātes apliecību, atlaide 50% - 5 eiro)

Lai varētu ērti sekot subtitrus un redzēt darbību uz skatuves vienlaikus, tāpēc tiek piedāvātas 1. balkona biļetes. Bet pastāv iespēja iegādāties arī biļetes citās skatītāju vietās.

Biļetes var iegādāties Latvijas Nacionālā teātra kasē, Kronvalda bulvārī 2. Kases darba laiks: darba dienās – 9.00 – 19.00, bet sestdienās un svētdienās – 11.00 – 18.00. Iegādājoties biļeti, jāuzrāda invaliditātes apliecība.

Biļetes var iegādāties arī pie Ivara Kalniņa, LNS galvenajā ēkā.

 

Informē: Ivars Kalniņš


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas