Search form

22.01.2018

Drukāt

Jaunā gadā – jauns Kopsolī: vienmēr kopā ar jums

Photo

Iznācis pirmais Kopsolī numurs šajā gadā, un vērīgi lasītāji uzreiz pamanīs, ka tas ieguvis jaunu veidolu – vēl krāsaināks, ar pārskatāmāku, vieglāk lasāmu tekstu, foto un citu noformējuma detaļu neparastāku izvietojumu. Turklāt tas viss šoreiz izvietots 16 lappusēs!


Ziņu šajā numurā ir  daudz, bet visvairāk vietas aizņem centrālā notikuma – gada noslēguma atspoguļojums pēc principa:  “tautai jāzina savi varoņi”jeb, citiem vārdiem sakot, mūsu izcilākie darba darītāji un daudzu citu kopā paveiktie darbi, kas pamazām veido arvien jaunas mūsdienu LNS vēstures lappuses.

 Par to materiālu kopas “Diena, kad spoži atmirdzēja mūsu cilvēku veikums” ietvaros lasiet atskatu uz 2017. gada veikumu, intervijas un mūsu cilvēku pārdomas un atzinumus. Arī pārējās KS lappusēs atradīsiet dažādas gan interesantas, gan noderīgas ziņas par mūsu dzīvē aktuāliem jautājumiem: par LNS vadības paveikto darbu, par ārzemēs gūto pieredzi, par  Dienas centra un autokursu piedāvājumu, par notikumiem biedrībās, LNS projektu norisi un citu. Pāršķirsim kopā arī kādu LNS vēstures lappusi. Kā vienmēr sveicam jubilāru, un no dažiem ir jāatvadās uz mūžu…

PALDIES visiem, kas abonējuši Kopsolī un kas to lasa internetā. Laimīgu gadu katram un lai laba lasīšana arī turpmāk!

ZINĀŠANAI! Kopsolī vienmēr var abonēt jebkurā laikā Latvijas pastā (saņemšanai mājās) vai Informācijas centrā Rīgā, Elvīras ielā 19 (saņemšanai uz vietas). Varat 1. numuru iegādāties arī uz vietas redakcijā.

PIEDALIETIES! Gaidām no jums, cienījamie lasītāji, informāciju, ziņas un ierosinājumus KS satura veidošanai 2018. gadā. Rakstiet mums: [email protected]

 

Ilze Kopmane


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas