Search form

19.02.2018

Drukāt

Ceļā pie jums – Kopsolī otrais numurs

Photo

Tajā atradīsiet aktuālu un interesantu informāciju gan par pašmājas, gan ārzemju notikumiem – kā vienmēr ar daudzām krāsainām fotogrāfijām par to, kas notiek visās LNS darbības jomās: valsts pasūtījuma izpildē, kultūrā, izglītībā, jauniešu rosībā, biedrību dzīvē, projektu realizācijā utt.


Šeit tikai par dažām tēmām! Ja esi LNS biedrs, iepazīsties ar  LNS valdes un Domes sēdē apstiprināto mūsu savienības apjomīgo budžetu 2018. gadam un tā galvenajām izlietojuma pozīcijām. Viena no tām –  LNS ēkas siltināšana Elvīras ielā 19, k-2.

 Uz LNS biedriem ļoti tieši attiecas atgādinājums   nomaksāt biedru naudu un aicinājums piedalīties melodziesmas 45 gadu svinībās kā izpildītājiem vai arī kā šī skaistā notikuma apmeklētājiem.

Tie biedri, kuru ģimenē aug bērni vai kuri paši beiguši Valmieras skolu, var iepazīties ar šīs skolas reorganizācijas rezultātiem un nākotnes perspektīvām tās direktores stāstījumā.

Ieteicams izlasīt arī LNS Surdotehniskās palīdzības centra vadītājas Ineses Immures rakstu “Surdotehniskie palīglīdzekļi jūsu komfortam un drošībai” par to, kā var saņemt valsts apmaksātu surdotehniku; citā lappusē uzzināt par Lattelecom atlaidēm nedzirdīgajiem klientiem, kā arī iespējamiem atvieglojumiem nekustamā īpašuma nodokļa apmaksā un daudz ko citu.

Visbeidzot – ir vērts vēlreiz pamest skatu atpakaļ uz 2017. gada noslēgumu, ielūkojoties rakstā “Kas palika aiz labākajiem?”.  Mums ir tik daudz krietnu darba darītāju, kuri pelnījuši īpašu paldies par godprātīgu attieksmi pret saviem pienākumiem un līdzcilvēkiem! Tas ir tas, no kā sasilst sirds…

Atgādinām, ka mūsu izdevumu “Kopsolī” jebkurā laikā varat abonē Latvijas pastā vai redakcijā  (saņemšanai uz vietas).

Nākamo numuru gaidiet  16. martā!


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas