Search form

21.05.2018

Drukāt

Kopsolī maija numurā – no vieniem svētkiem pie citiem!

Photo

Tā varētu teikt par kopējo mūsu avīzes saturu, kas 12 lappusēs ietvēris vairāku nozīmīgu un atceres vērtu notikumu atzīmēšanu, jo tie ir ar paliekošu vietu LNS vēsturiskajā ceļā uz savu simtgadi pēc nieka pāris gadiem.


Viens no tādiem – Dziesmas zīmju valodā 45 gadu svinības Rītausmā. Tas bija saturiski un mākslinieciski unikāls notikums, kas ne tuvu nelīdzinās nevienam citam Latvijā ar izpildītāju spēju zīmēs, mīmikā un ķermeņa kustībās izpaust tik saviļņojošu sniegumu, ka tas  aizkustināja un pacilāja skatītāju sirdis līdz dziļumiem – līdz pat asarām un ovācijām. Katram no 24 melodziesmu izpildītājiem Kopsolī veltīts sirsnīgs vārds un šeit – vēlreiz  paldies!

Skaisti atzīmēta arī pēc vecuma trešās – Liepājas biedrības 70 gadu jubileja. Cienījams gadskaitlis, kas ir pelnījis un arī saņēma savu biedru un visas lielās LNS saimes cieņu un ievērību svinībās 12. maijā.

Un tas nebūt nav viss – sasniegumi arī Kopsolī lappusēs, tāpat kā dzīvē, mijas ar kārtējiem organizatoriskiem darbiem, ko veic LNS vadība un visi tajā strādājošie. To vidū ir jau nākošais lielais ikgadējais pasākums – LNS Amatiermākslas festivāls. Skatiet afišu Kopsolī un 2. jūnijā posieties uz Valmieru.

Vasara sākusies cerīgi, lai tāpat tā turpinās – ar saules siltumu, patīkamiem piedzīvojumiem un jaukiem iespaidiem par to, ko redzat, izjūtat un baudāt ikdienā un svētkos!

 

Vienmēr jūsu – Kopsolī


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas