Search form

20.09.2018

Drukāt

Lasiet ar prieku, pārlasiet un – pārdomājiet!

Photo

Nedzirdīgo dienas un Nedzirdīgo nedēļas gaidu noskaņās iznācis laikraksta “Kopsolī” 9.nr., kas iepazīstina ar šo divu notikumu aktualitātēm un plānoto norisi saskaņā ar Pasaules Nedzirdīgo federācijas izvirzīto moto: “Ar zīmju valodu ikviens ir iekļauts”.


Nedzirdīgo cilvēku dzimtā valoda, dabiski, arī šogad izvirzīta kā galvenā tēma, un par to varēsiet lasīt – 2., 3.,4., 5. lpp.

Tulku mums trūkst, tāpēc par katru, kurš pievienojas jau esošajiem, ir prieks. Par savu izvēli strādāt šo darbu stāsta Ilva Cibuļska – 8. lpp.

Svarīgs jaunums ir mūsu LNS biedra Edgara Vorslova starts LR Saeimas vēlēšanu deputātu kandidātu sarakstā, kas LNS vēsturē notiek pirmoreiz. Lasiet interviju ar viņu – 6. – 7. lpp.

Par vēlēšanu kārtību uzzināsiet – 13.lpp. un atcerieties: obligāti jāiet balsot, jo katra balss ir ļoti svarīga! – 13. lpp.

Arvien vairāk LNS biedru laiku palaikam dodas uz ārzemēm, piedaloties pieredzes apmaiņā dažādos pasākumos. Par aizvadītajā vasarā redzēto un uzzināto informē LNS Rehabilitācijas centra pārstāves – 12.lpp.

Un tas nebūt nav viss! Lasiet “Kopsolī”, jo pastāvēs tas, kas lasa. Sākusies abonēšana nākamajam – 2019. gadam.

 

Vienmēr kopā ar jums – LNS Informācijas nodaļa!
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas