Search form

25.10.2018

Drukāt

LNS piedalās izstādē NVO namā

Rīgā NVO namā 24. oktobrī notika izstāde “NVO stāsti Latvijas simtgadē”. Sabiedriskās organizācijas bija sagatavojušas plakātus ar raksturīgāko informāciju par savu organizāciju – Latvijas simtgades noskaņās. Plakāti bija daudz – skatāmi vairākos nama stāvos.


Pasākumu atklāja Latvijas Valsts simtgades biroja Reģionālo un nevalstisko organizāciju projektu vadītāja Jolanta Borīte.
Pēc tam uzstājās NVO pārstāvji, demonstrējot video/prezentācijas vai arī vienkārši tāpat pastāstot par savu organizāciju.

Izstādē piedalījās arī Latvijas Nedzirdīgo savienība, kuru šajā pasākumā pārstāvēja LNS prezidente Sandra Gerenovska un LNS Projektu un iepirkumu nodaļas vadītāja Aija Sannikova.

S. Gerenovska pastāstīja klātesošajiem par LNS. Savukārt A. Sannikova demonstrēja prezentāciju par LNS projektu “Vēsturiskais ceļš uz simtgadi”, ko LNS realizēja no 2017. gada 1. maija līdz 2018. gada 28. martam sadarbībā ar Latvijas Nacionālo vēstures muzeju un SIA “LNS Rehabilitācijas centrs”. Projekts bija unikāls, arī klātesošie to prata novērtēt, un LNS pārstāvju uzstāšanās izpelnījās skaļus aplausus.

Izstādi NVO namā bez maksas varēs apskatīt līdz pat gada beigām. NVO nams atrodas Rīgā, Ieriķu ielā 43. To bez maksas var apmeklēt ikviens interesents.

 

Teksts un foto: Zigmārs Ungurs
 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas