Search form

17.02.2010

Drukāt

Draudzības spēles Tukumā 
 
Visu mīlētāju dienā Tukuma Invalīdu kluba zālē notika Draudzības spēles starp nedzirdīgajiem rīdziniekiem, jelgavniekiem un tukumniekiem. Šī ir jau tradicionāla aktivitāte, kas pastāv 15 gadus.
Vairāk nekā pussimts dalībnieku sacentās 3 dažādos sporta veidos: novusā, šautriņu mešanā un dambretē.

Lūk, spēles rezultāti: šautriņu mešanā dalībnieki sacentās pāros – 1. vietu ieguva Inita Puhovska un Dainis Mauriņš; 2. vietu – Inese Simsone un Alvis Ozoliņš, bet 3. vietu – Dace Jelagina un Lāsma Mieze.

Dambretē: sieviešu grupā 1. vietu izcīnīja Tamāra Saveika, 2. Inese Simsone, 3. Tatjana Lominska. Bet vīriešu grupā labākais bija Valdis Alps, tālāk Aleksandrs Liniņš, Ivars Klāsups.

Novusu arī spēlēja pa pāram: 1. vietu ieguva Marina Orlova un Juris Kaidašs, otrie Ivars Klāsups un Alberts Juhna, tālāk Valdis Alps un Māris Veidemanis.

Pēc spēlēm dalībnieki devās uz LNS Tukuma nodaļas klubu, kur notika atpūtas vakars, kur uzvarētāji apbalvoti ar diplomiem. Pie zviedru galda noritēja sirsnīgas un jautras sarunas. Neizpalika dejas un atraktīvas rotaļas ciešā saistībā ar Valentīna dienas tēmu. Klubs bija pat par šauru tik lielam apmeklētāju pulkam, tomēr, pateicoties Rīgas biedrības vadītājas Māras Lasmanes vadītprasmei, tajā veidojās draudzīga un priekpilna gaisotne.Teksts: Ivars Kalniņš
Foto: Ivars Kalniņš un Māra Lasmane
17.02.2010


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas