Search form

18.02.2010

Drukāt

Par mūsējiem - citos laikrakstos


   
 
 
LNS Informācijas centrs no Rēzeknes saņēmis garu un ilgu jo ilgu ceļu mērojušu laikrakstā „Ludzas Zeme” publicētā raksta ”Klauvē, un tev atvērs” kopiju, kurā stāstīts par Oksanu Baikovu un viņas mākslinieces talantu. Raksts publicēts jau 2003. gadā, bet tikai tagad par to uzzinām. Varbūt arī daudzās citās reģionālajās avīzēs par mūsu biedriem ir publikācijas, par kurām mēs nezinām? Jā, ir gan! Turklāt daudz jaunākas!

Krievu laikraksta „Čas” 2010. gada 25. janvāra numurā publicēts neliels rakstiņš „Skaistuma ģeogrāfija”. Tajā raksta, ka „mazajā Latvijā ir tik daudz skaistu meiteņu, ka uz katru skaistumkonkursu vai modeļu skati pasaulē mums ir ko aizsūtīt”. Rakstā pastāstīts, ka uz Gruzijā gaidāmo pasaules nedzirdīgo skaistumkonkursu no Latvijas brauks Daina Platace. Laikraksts uzsver, ka LNS rīkotajā pretendentu atlasē piedalījās tikai 3 meitenes, taču, redzot Dainas veiksmi, gaidāms, ka turpmāk skaistumkonkursos piedalīsies vairāk meiteņu. Raksta beigās Dainai tiek novēlēta izdošanās.

Vietējā laikraksta „Rojas Novada Vēstis” 2009. gada 9. janvāra numurā rakstā „Sports Mērsragā” tiek pieminēts mūsu Andris Žurakovskis kā 2008. gada Mērsraga čempions šautriņu mešanā, publicēta arī viņa fotogrāfija (skat. attēlā).Tajā pašā laikrakstā 2009. gada 13. februāra numurā rakstā „Mērsraga kauss zemledus makšķerēšanā 2009” aprakstīts, ka Andris Žurakovskis ieguvis otro vietu un sudraba medaļu.

Vēl jaunāka ziņa lasāma laikrakstā „Rojas Novada Vēstis”  2010. gada janvāra 1.(9.) numurā publicētajā rakstā „Mērsraga kauss paliek Mērsragā”. Tur publicēta liela A. Žurakovska fotogrāfija (skat. attēlā) ar šādu aprakstu: „2009. gada Latvijas rekords! Noķerts Mērsraga kanālā 29. novembrī  pl. 13.30: garums 60 cm, svars  3,646 kg un otras zivs garums 57 cm, svars 2,892kg. Suga – līnis. Makšķernieks – Andris Žurakovskis.”


Lūgums lasītājiem: ja jūs redzat kādā laikrakstā vai žurnālā publikācijas par mūsu biedriem vai par sevi, lūdzam paziņot mums, mēs savukārt darīsim to zināmu mūsu sabiedrībai.

Teksts: Zigmārs Ungurs
Foto: no laikraksta „Rojas Novada Vēstis”
18.02.2010


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas