Search form

22.02.2010

Drukāt

Danai šovā „Dejo ar zvaigzni 3” atkal visaugstākais žūrijas vērtējums


 
 
 
 
Vājdzirdīgai stilistei Danai Dombrovskai 21. februārī bija otrais uznāciens TV 3 organizētajā deju šovā „Dejo ar zvaigzni 3”, kur viņa ar savu deju partneru Aleksandru Aļošinu izpildīja rumbu. Šajā šovā sākās izbalsošana, bet Dana un viņas partneris atkal ieguva vislielāko žūrijas balsu skaitu – 34 punkti.
Žūrijā šoreiz bija deju pedagoģe Anita Šmite, baleta pedagogs Vladimirs Ponomarjovs, horeogrāfs Agris Daņiļēvičs un hokejists Oļegs Sorokins. Arī šoreiz žūrija atzinīgi novērtēja Danas Dombrovskas un Aleksandra Aļošina patiešām juteklisko rumbu Braiena Adamsa un Barbaras Streizandes dziedājumā. Skatītāji viņus sveica ar skaļām ovācijām. Bet tas nenozīmē, ka žūrijai nebija ko iebilst: klupšanas akmens šoreiz izrādījās Danas pēdas izvērsums un Aleksandra nedrošība.

Telefonintervijā Danas partneris Aleksejs Aļošins „KS” atklāja: „Danas nedzirdība man nav nekāds šķērslis. Pret savu partneri nejūtu vajadzību izturēties kaut kā īpaši, kaut arī manā 25 gadu ilgajā deju praksē pirmoreiz man ir saskare ar cilvēku, kam dzirdes traucējumi. Mēs runājam maz – viss notiek kustībā, deju soļos, praktiskā darbībā deju zālē. Ja arī kādreiz Dana, stāvot ar muguru pret mani, kaut ko nedzird, palīdz tikai viegls pieskāriens un pagrieziens,  viss kārtībā! Mēs lieliski, bez problēmām saprotamies dejā, un tas taču ir pats galvenais.”

Ieraksts no šova „Dejo ar zvaigzni 3”, kad bija Danas Dombrovskas uznāciens.
    Šova vadītājs Juris Šteinbergs: Manuprāt, ļoti jauki, viss izdevās kā plānots?
    Dana D.: Gandrīz viss.
    Aleksandrs A.: Mazliet satraucos, bet beigās sanāca viss labi.
    Juris Š.: Tas man patīk, satraucās profesionālis, bet Dana ir mierīga kā klints.
    Vladimirs Ponomarjovs: Es gribēju uzprasīt, vai Dana tiešām nekad nav dejojusi kādā baleta pulciņā?
    Dana D.: Baletu dejoju vienu mēnesi pie Agra Daņiļēviča. Vairāk man neizdevās dejot.
    Vladimirs P.: Tad laikam Agris vai Dana ir ģēniji. Dejojot nevajag uztraukties, vajag skaisti izpildīt savu kompozīciju. Uztraukties var aizkulisēs. Danai mazliet jāpiestrādā pie pēdām. Visumā bija labi. Atzīme - 8
    Agris Daņiļēvičs: Atcerējos, ka Dana brauca dejot pie manis uz Raganas ciemu un tas bija ārkārtīgi jauki. Aizrādījums par pēdu. Bija mirkļi, kad jums bija problēmas ar līdzsvaru.
    Aleksandrs P.: Tā bija mana vaina, satraucos.
    Agris D.: Pareizi tā ir jādara, kavalierim jāuzņemas vaina. Man patika šajā priekšnesumā tas, ka jūs palikāt divatā un jums neeksistēja ne publika, ne žūrija. Ļoti labi. Atzīme - 7
    Anita Šmite: Ārkārtīgi skaista mūzika, dzirdēju to pirmoreiz. Protams, mēs vairāk runājam par deju, bet mūzika ir neatņemama sastāvdaļa. Jūs vienkārši saplūdāt ar šo mūziku un tāpēc šis sniegums bija ārkārtīgi izjusts. Ir mazas problēmas ar līdzsvaru, Dana. Kamēr Aleksandrs ir ar jums, nav nekādu problēmu, bet, tiklīdz paliekat viena, tas ir manāms. Varbūt vainīgs ir jūsu izvērstais augums; ja jūs to izlabosiet, tad daudz stabilāk stāvēsiet uz kājām un gurni darbosies uzreiz dabīgi, nepiespiesti. Iesaku savu augumu turēt stingrāk.
    Dana: Es negribētu aizbildināties ar dzirdes problēmām, bet dzirde atstāj iespaidu uz līdzsvaru, man nāksies vēl piestrādāt.
    Anita Š.: Ja tā būtu vienīgā problēma, bet tieši augumā ir problēma. Ja drusku to lietu palabosiet, tad daudz stabilāk stāvēsiet. Gribu uzslavēt visu kompozīciju, jo tā bija vērsta uz Danu, tā ir rumbas jēga, ka ir jāizceļ un jāparāda sieviete vīrietim, jo rumba ir sievietes deja. Atzīme - 9
    Oļegs Sorokins: Jā, var redzēt, ka Danai ļoti patīk dejot, tas jau bija redzams no tās vietas, kad viņi uznāca uz skatuves. Fantastisks priekšnesums, jūs ļoti labi saderat kopā. Atzīme – 10.

 
Teksts: Ivars Kalniņš un Gunta Birnīte
22.02.2010


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas