Search form

Drukāt

Laikraksta KOPSOLĪ februāra numurs ar QR kodu

Photo

LNS vadības aktivitātes rubrikā lasiet par tikšanos ar sarunu festivāla “Lampa” producenti un ar Latvijas Okupācijas muzeja direktori. Uzzināsiet, ka ir panākts papildu finansējums nedzirdīgo nodrošināšanai ar pielāgoto dūmu detektoru un parakstīts līgums ar Labklājības ministriju par sociālo pakalpojumu nodrošināšanu 2020. gadā.


Nedzirdīgiem klientiem noderīgi iepazīties ar psiholoģes Natālijas Beļakovas ieteikumiem, kādos gadījumos var palīdzēt psihologs. Savukārt jaunais sociālais darbinieks Rolands Brikmanis informē, kā saņemt sociālā darbinieka palīdzību.

LNS biedriem būs interesanti uzzināt, ko tagad dara mūsu Goda biedrs, Domes loceklis, bijušais LNSF sporta federācijas prezidents un SIA “LNS Nekustamie īpašumi” valdes loceklis  Varis Strazdiņš. Par to lasiet Daigas Delles intervijā.  
Rīgas Nedzirdīgo skola 21. februārī atzīmē 180 gadu jubileju. Skolotājas Veronika Dzalbe un Inguna Poga  sarūpējušas interesantu materiālu – kādas grāmatas stāsta par skolu un skolēniem. 

Numura intervijās lasiet sarunu ar SIA “BITE” pārstāvi Eduardu Kalvi, kas pagājušajā gadā ieguva balvu nominācijā “LNS sadarbības partneris 2019”, un 
LNS sociālo darbinieku Ivaru Kalniņu, kas no pagājušā gada maija izmēģina spēkus LNS Rīgas RB priekšsēdētāja amatā.

Kas notiek Islandes Nedzirdīgo savienībā, par to mums ziņo mūsu biedrs Uldis Ozols, kurš jau vairākus gadus dzīvo Islandē. 
Lasītājiem būs interesanti iepazīties ar dienas centra “Rītausma” organizētajiem daudzveidīgiem pasākumiem, un ko par “Supernovas” tulkojumu zīmju valodā domā dzirdīgie skatītāji 

Rubrikā par nodarbinātību ielūkosimies SIA “PNB PRINT” tipogrāfijā, kur nodarbināti astoņi nedzirdīgie. Tāpat uzzināsiet, kādā sapņu profesijā tagad strādā LNS Rēzeknes reģionālās biedrības vadītāja Mārīte Sarkane.

Vēstures lappusē uzzināsiet nozīmīgākos faktus LNS vēsturē februāra mēnešos, ko sameklēja Līga Pauniņa. Turpat lasiet par nepelnīti aizmirsto LNS Smiltenes biedrības aktīvisti Ritu Unamu. 
Turpinās konkursu “LNS – 100”. Tagad 3. kārtas jautājumi.
Sporta ziņu lappusē Latvijas Nedzirdīgo sporta federācijas (LNSF) rīkoto pasākumu rezultāti. Šoreiz par LNSF balvas izcīņu 64 lauciņu dambretē un LNSF čempionātu boulinga  vienspēlēm. 

Kā ierasts, biedrību pasākumu plāns, apsveikumi un līdzjūtības.

JAUNUMS! Ar šo numuru sākam izmantot QR koda nolasīšanu. Tas nozīmē, programma atpazīst un atvers konkrētu vietni LNS mājaslapā, kas piedāvā paplašinātu informāciju par tekstu, kas izvietota līdzās kodam. Šajā numurā QR kods biedrību pasākumu plānam martā un rakstam ”Februāris LNS vēstures lappusēs”. 
Lai nolasītu QR koda informāciju, nepieciešams viedtālrunis vai planšetdators ar fotokameru un attiecīgu lietotni (aplikāciju).

Atgādinām, ka LNS biedri KOPSOLĪ elektroniskā formātā saņem bez maksas
Ja kāds no biedriem nesaņem “Kopsolī” e- pastā, lūdzam griezties pie sava biedrības vadītāja, lai precizētu adresi.

Inese Immure 


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas