Search form

26.06.2020

Drukāt

Iznācis laikraksta "Kopsolī" jūnija/jūlija numurs

Photo

Ir nācis klajā kārtējais laikraksta "Kopsolī" numurs. Kā vienmēr laikraksts raksta par tēmām, kuras var interesēt ikvienu, kurš saistīts ar Nedzirdīgo savienību un nedzirdīgiem cilvēkiem.


1.lappusē aprakstīts svarīgākais LNS notikums maijā ­ LNS simtgades grāmatas “Laika zīmes” atvēršanas svētki. Lasītājiem būs interesanti uzzināt, kā tapa šī apjomīgā grāmata. Par to lasiet intervijā ar šīs grāmatas sastādītāju Ausmu Mukāni.

100 gadi šogad aprit arī  LNS Rīgas reģionālajai biedrībai. Kā attīstījusies Rīgas reģionālā biedrība, par to biedrības priekšsēdētāja Ivara Kalniņa sagatavotajā rakstā.

Kā parasti, laikraksts piedāvā LNS domes sēdes apskatu un ieskatu LNS vadības aktivitātēs. Šajā numurā iepazīstieties ar viceprezidentes Brigitas Lazdas sagatavotajiem datiem par LNS biedriem un LNS biedrības darbu 2019. gadā.

Numura intervija šoreiz ar Rīgas Raiņa vidusskolas direktoru un LNS biedru Juri Šmitu, kuram šogad aprit 60 gadu. Rīgas Raiņa vidusskolu J. Šmits vada kopš 1985. gada. Laikraksta korespondents Zigmārs Ungurs iztaujāja viņu par darbu, skolas dzīvi un vaļaspriekiem.

Rubrikā “Nodarbinātība” uzzināsiet, kuri no mūsu biedriem strādā uzņēmumā “Scandicast” un kurš ir izvēlējies masiera profesiju.

Laikraksts piedāvā arī iedziļināties jautājumā “Nedzirdīgie cilvēki: kultūra, valoda un citādošana”, ko sagatavojis fotogrāfs Reinis Fjodorovs. Viņš sadarbībā ar LNS strādā pie portretu sērijas par nedzirdīgo cilvēku sapņiem.

Vēl “Kopsolī”  aicina lasītājus atskatīties uz  5 pārsteidzošākām 2019. gada inovācijām nedzirdīgiem cilvēkiem un piedalīties daiļdārzu un lauku sētu konkursā.

 

Inese Immure,

Latvijas Nedzirdīgo savienības viceprezidente

    


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas