Search form

24.11.2020

Drukāt

Latvijas Nedzirdīgo savienība saņem atzinības rakstu nominācijā “Izglītotājs”

Photo

Jau sesto gadu pēc kārtas Latvijas Republikas tiesībsargs sadarbībā ar Invalīdu un viņu draugu apvienību “Apeirons” un Latvijas Nacionālo bibliotēku rīko konkursu “Gada balva cilvēku ar invaliditāti atbalstam”. Konkurss tiek rīkots, lai novērtētu un atbalstītu cilvēku ar invaliditāti intereses pārstāvošo nevalstisko organizāciju, kā arī individuālu darbību.

Parasti tas tiek rīkots 3. decembrī, kas ir Starptautiskā personu ar invaliditāti diena, taču šogad COVID-19 dēļ pasaulē un Latvijā konkurss tiek pārcelts citā laikā un formā – jau novembra beigās un virtuālajā vidē.

Tieši šajā sarežģītajā laikā tiesībsarga birojs ir saņēmis vislielāko pieteikumu skaitu.

Latvijas Nedzirdīgo savienība (LNS) ar prieku paziņo, ka ir pamanīts arī tās veikums. LNS ir ieguvusi atzinības rakstu nominācijā “Izglītotājs”. Konkursam Nedzirdīgo savienību pieteica Līga Krievāne-Kalniņa, kura atzinīgi novērtēja to, ka LNS saviem biedriem aktīvi rīko izglītojošas tikšanās/seminārus par dažādām tēmām, informāciju nododot ar zīmju valodas palīdzību un izmantojot dažādus informācijas izplatīšanas kanālus.

COVID-19 dēļ tiesībsargs Juris Jansons visiem konkursa uzvarētājiem balvu nosūtīja ar kurjera palīdzību. 

Vairāk lasiet šeit: https://www.tiesibsargs.lv/news/lv/virtuali-pasniedz-gada-balvas-cilveku-ar-invaliditati-atbalstam-2020

 

Teksts: Inese Immure

 


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas