Search form

30.06.2021

Drukāt

Klāt jaunais jūnija/jūlija “Kopsolī” numurs

Photo


Šajā numurā lasiet:


1. lpp. LNS prezidente Sandra Gerenovska stāsta par darbiem, kas paveikti par periodu no iepriekšējā kongresa un dalās savās sajūtās, gaidot šīgada kongresu.

2. lpp. iepazīstieties ar LNS valdes sēžu apskatu un tajos pieņemtajiem lēmumiem.

LNS Rīgas RB jauna priekšēdētāja – Lilita Logina; sīkāku informāciju par Rīgas biedrības konferenci un biedrības veikumu pārskata periodā atradīsiet 3. lpp.

4.-5. lpp. lasiet par citu LNS biedrību konferencēm, kā arī par Rīgas biedrības grupu aizvadītajām kopsapulcēm.

Piedāvājam interviju ar Rīgas pirmsskolas izglītības iestādes “Dzintariņš” vadītāju Ilonu Vindavu un audzinātājām Māru Lasmani un Skaidrīti Bauri par to, cik lielā mērā nedzirdīgiem bērniem tiek nodrošināta zīmju valodas vide. (6.-7. lpp.)

Tāpat 7. lpp. lasiet par Slovēnijas un Itālijas panākumiem zīmju valodas nostiprināšanā.

8. lpp. piedāvājam interviju ar Irinu Jirgensoni –  ilggadējo Valmieras RB valdes locekli un Valmieras pilsētas labāko sētnieci 2019.

Maksims Kulikovs – nedzirdīgais “Bolt” uzņēmuma taksists. Interviju ar viņu atradīsiet 9. lpp.

Vēstures rubrikā (10. lpp.) šoreiz iedvesmes stāsts par to, kā 1988. gadā Galaudeta universitātes studenti uzsāka masveida protesta akciju, lai par nedzirdīgo universitātes prezidentu ieceltu nedzirdīgu cilvēku.

11. lpp. atvadu vārdi LNS Goda biedrei Onai Jāņkalnei, kā arī neliels pieredzes stāsts par to, kā nedzirdīgajiem pilnvērtīgi saņemt VSAA pakalpojumu.

 

Lai Jums patīkama lasīšana!


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas