Search form

20.12.2021

Drukāt

Ziemassvētkos un gadumijā LTV skatītājiem ar dzirdes traucējumiem piedāvā svētku programmu ar subtitriem un surdotulkojumu.

Photo


Ziemassvētki:

 LTV1:

Īpaša ziņa - ceturtdien, 23. decembrī plkst. 20.50 skatītāji ar surdotulkojumu ēterā un internetā varēs vērot labdarības maratona “Dod pieci!” noslēguma raidījumu. Šogad “Dod pieci” misija – noņemt pēc iespējas vairāk šķēršļu pilnvērtīgai dzīvei cilvēkiem ar redzes, dzirdes vai kustību traucējumiem.

Piektdien, 24. decembrī, ar subtitriem jau sešos no rīta komēdija “Kā izglābt Ziemassvētkus”. Pēc tam, plkst. 7.40, iemīļotā multiplikācijas filma par bezgalīgu mīlestību “Ness un Nesija”. Plkst. 8.40 – multfilma ar mīlīgo lācīti Padingtonu “Lācēna Padingtona Ziemassvētki”.

Plkst. pusvienpadsmitos – ģimenes filma “Ziemassvētku stāsts” par Ziemassvētku vecīša bērnību. Uzreiz pēc tam – pasaku filma visai ģimenei “Sprīdītis”.

Plkst. 14.40 – dokumentāla filma “Teātris. Filmas arheoloģija”, uzreiz pēc tam – pati filma “Teātris”.

Sestdien, 25. decembrī, sešos no rīta ar subtitriem ģimenes filma “Ziemassvētku vecīša meita”, bet plkst. 9.40 – “Ziemassvētku vecīša meita un karaļa kristāls”. Vēlāk, plkst. 12.00, pasaku filma par skaisto karaļmeitu, kuru atpazīst ikviens bērns – “Sniegbaltīte”. Dabas mīļotāji plkst. 16.05 varēs vērot dokumentālo filmu cikla “Viena planēta, septiņas pasaules” pēdējo sēriju. Savukārt desmitos vakarā latviešu kino mīļi varēs vērot jautro latviešu spēlfilmu “Ziemassvētku jampadracis”.

Svētdien, 26. decembrī, astoņos no rīta bērni varēs vērot aizkustinošu animācijas īsfilmu “Pūcītes ceļojums” ar subtitriem. Plkst. vienos – ģimenes filma par kādu pārsteidzošu mantojumu “Pēdējā aristokrāte”. Pusdeviņos vakarā – viena no klasiskajām Ziemassvētku drāmām “Brīnišķā dzīve”, kas ikvienam liek aizdomāties par savu lomu šajā pasaulē.


LTV7:

Piektdien, 24. decembrī, no plkst. 12.00 – 14.15 varēs noskatīties sešas ikoniskā vīriņa Čaplina komēdijas. Plkst. 14.45 – dokumentāla filma “Pingvīnu gājiens”. Plkst. 19.20 – nopietnā gatavošanās Ziemassvētkiem katedrālē Londonā dokumentālajā filmā “Ziemassvētki Svētā Pāvila katedrālē”. Uzreiz pēc tam – dokumentāla filma “Trīs tenori” par leģendārajiem dziedātājiem Plasido Domingo, Hosē Karrerasu un Lučāno Pavaroti. Pēcāk – drāma “Fanija un Aleksandrs” par bērniem, kas pēc tēva nāves nonāk bīskapa paspārnē.

Sestdien, 25. decembrī, plkst. 12.00 – vēl sešas Čaplina komēdijas. Plkst. 14.45 – romantiska filma “Atkalsatikšanās Ziemassvētkos”. Plkst. 18.20 – vēl viena romantiska filma “Priekpilnie Ziemassvētki”. Plkst. 22.50 – biogrāfiska drāma par slavenā Bēthovena dzīvi “Luiss van Bēthovens”. 


Gadumija:

 LTV1:

29.decembrī plkst. 21.15, 31.12. plkst. 12.05 un 01.01. plkst. 10.30 LTV1 ar subtitriem varēs vērot komēdiju triloģiju par slaveno kriminālnoziedznieku Fantomasu un viņa vajātāju, policijas komisāru Živī, kura lomā iejuties nepārspējamais franču komiķis Luijs de Finess.

Piektdien, 31.decembrī Vecgada dienā plkst. 8.45 no rīta, skaistā animācijas filma “Saule brauca debesīs” ar subtitriem. Uzreiz pēc tam –ģimenes filma “Ronja – laupītāja meita”. Plkst. 13.45 – mākslas filma divās daļās “Nepabeigtās vakariņas”. Plkst. 16.30 – iemīļotā latviešu komēdija “Īsa pamācība mīlēšanā”. Plkst. 18.30 ar surdotulkojumu internetā varēs atsaukt atmiņā svarīgākos gada notikumus Kultūras gada apskatā un uzreiz pēc tam – gada apskatā (atkārtojums – 3. janvārī plkst. 13:40 TV ēterā). Pirms gadumijas ēterā ar subtitriem varēs vērot Ministru prezidenta Krišjāņa Kariņa un Valsts prezidenta Egila Levita uzrunas gadumijā.

1.janvārī plkst. deviņos no rīta – ģimenes filma “Delveris Benijs”. Plkst. 15.10 – romantiskā komēdija “Džezā tikai meitenes”. Plkst. 18.15 – vēl viena komēdija “Tās dullās Paulīnes dēļ”, uzreiz pēc tam – dokumentāla filma “Blēņu diena.” Toties vakarā – latviešu filmu maratons. No 22.50 trīs mākslas filmas pēc kārtas: “Purva bridējs”, “Ezera sonāte” un “Salna pavasarī”.

Svētdien, 2. janvārī plkst. 10.55, pasaku filma “Īstā līgava”, bet vienos dienā – latviešu mākslas filma “Mazie laupītāji”. Pusdeviņos vakarā Odrija Hepberna filmā “Brokastis “Tifanijā””, uzreiz pēc tam – mākslas filma “Vajadzīga soliste”.

 

LTV7:

29. decembra vakarā – divas izcilas personības pēc kārtas. Plkst. 22.00 – dokumentāla filma “Es – Alfreds Hičkoks”, uzreiz pēc tam – “Vitnija Hjūstone. Es vēlos būt pati”.

30. decembrī plkst. pusvienpadsmitos vakarā – dokumentāla filma “Oda”.

31. decembrī plkst. vienos dienā – aizkustinošs dokumentāls stāsts “Mazā ziemeļbrieža Ailo lielais ceļojums”. Plkst. desmitos vakarā – vēlais detektīvu maratons ar četrām detektīvfilmām, kur noziegumus risinās Agatas Kristi amizantais francūzis Erkils Puaro.

1. janvārī plkst. pusdivpadsimtos – dokumentāla filma “Prāta vētra: starp krastiem”. Savukārt desmitos vakarā – detektīvseriāla “Midsomeras slepkavības 3” trīs sērijas.


 Informāciju sagatavoja: 

Linda Vanaga, LTV Adaptācijas nodaļas projektu vadītāja.
Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas