Search form

21.12.2021

Drukāt

Iznācis "Kopsolī" decembra numurs!

Photo


Šajā numurā lasiet, kā aizejošo gadu vērtē LNS prezidents un LNS biedrību vadītājas (2.- 3. lpp.).

Par svarīgākajām LNS aktivitātēm lasiet 4. un 5. lpp.

Šajā numurā liela uzmanība veltīta vides pieejamības jautājumiem.
Uzzināsiet, kā valsts paplašina vājdzirdīgo un nedzirdīgo notiesāto saskarsmes iespējas. Šomēnes aktīvi rit labdarības maratons “Dod pieci!”, kas aicina sabiedrību ieraudzīt arī vājdzirdīgo un nedzirdīgo cilvēku ikdienu. “Kopsolī” piedāvā sarunu fragmentu no radio intervijām – ar Madaru Indriksoni, kas studē Mākslas akadēmijā, un LNS viceprezidentu Ivaru Kalniņu, kuri stāsta par grūtībām, ar kurām nākas saskarties dzirdīgo sabiedrībā (6. – 7.lpp.).

Par pieejamību parūpējās arī Pasaules diktāta latviešu valodā rīkotājiun LTV, pirmo reizi piedāvājot nedzirdīgajiem rakstīt diktātu ar zīmju valodas tulka starpniecību. Vai viegli bija rakstīt diktātu, par touzziniet 8. – 9. lpp.

Decembra numurā piedāvājam divas intervijas - ar 2020. gada labāko surdotulku Ievu Solovjovu un nedzirdīgo sporta leģendu, sporta skolotāju Jevgēniju Puhovu (6. un 10.lpp.).

Sporta lappusē viss par nedzirdīgo Latvijas peldētāju Zani Embrekti, kura Nedzirdīgo pasaules čempionātā izcīna piecas medaļas un labo rekordus (11.lpp.).

12. lpp. lasiet LTV piedāvājumu Ziemassvētkos un gadu mijā, kā arī uzzināsiet, kuri nākamā gada janvārī svin apaļu jubileju.

Lai jums patīkama lasīšana un gaišs un mierīgs svētku laiks!
Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas