Search form

09.05.2023

Drukāt

Top izrāde nedzirdīgiem bērniem par drošības jautājumiem dažādās ikdienas situācijās “ESI DROŠS!” (VIDEO)

Photo

Ar prieku ziņojam, ka saņemts atbalsts no Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras LNS k/n “Rītausma” iniciēta projekta “Nedzirdīgu bērnu drošība pirmajā vietā” īstenošanai (NR. VP2023/1-5). Projekta īstenošanas un attiecināmo izmaksu periods ir no 2023. gada 25. aprīļa līdz 2023. gada 31. augustam.

Projekta ietvaros LNS kultūras namā “Rītausma” tiks uzvesta izrāde nedzirdīgiem bērniem  par drošības jautājumiem dažādās ikdienas situācijās “ESI DROŠS!” – to rādīs maijā nedzirdīgo izglītības iestādēs un nedzirdīgo amatierfestivālā Ventspilī 3.jūnijā. Izrāde un tai nepieciešamie tērpi, rekvizīti, foto un video materiāli top sadarbībā ar Rīgas Mākslas un  mediju tehnikuma pasniedzējiem un audzēkņiem.  Projekta ietvaros notiks arī iesaistīto dalībnieku radošais plenērs, lai režisores Zanes Bondares vadībā strādātu pie nākamās izrādes. Lai izdodas!


 

   

Projekta vadītāja Dana Kalpiņa.

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2023.-2025. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

 


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas