Search form

29.04.2010

Drukāt

Aicinām Jūs piedalīties Nordea Rīgas maratonā!

Kā pierādīja pagājušais gads, Rīgas Nordea maratons spēja vienot daudzus. Balstoties uz citu valstu pieredzi organizētais Vienotības kilometrs bija labs apliecinājums sabiedrībai – mēs esam un gribam piedalīties.
Arī šogad 2010. gada 23. maijā notiks Nordea Rīgas maratons.

Arī šogad tiks organizēts „Vienotības kilometrs”, kurā gan cilvēku ar invaliditāti nevalstiskās organizācijas, gan arī individuāli dalībnieki ir aicināti aktīvi piedalīties.

 Aicinām Jūs pieteikties SUSTENTO komandā un pārstāvēt savu organizāciju vienu kilometru garajā skrējienā/braucienā Rīgas centrā.
 
Atcerieties – pirmkārt, šis skrējiens domāts tiem, kas „lielajā” skrējienā piedalīties nevar. Te piedalīties var ikviens, jo,  pat ja pašam spēka nepietiek, palīgos var ņemt asistentu.
 
 „Vienotības kilometra” laikā tiks pasniegtas balvas par atraktīvāko komandu un pārliecinošāko skrējēju, kā arī gaidāmas interesantas tikšanās un pārsteigumi.
 
Laika līdz maratonam palicis pavisam maz – jau līdz 30. aprīlim lūdzam pieteikt savas organizācijas dalībniekus. Dalībnieku skaits diemžēl ir ierobežots, tāpēc  pieteikumus gaidām iespējami ātrāk.
 
Par katru dalībnieku aizpildiet klāt pievienoto anketu.
 
Papildus informācija par stāvvietām, numuriem un citiem jautājumiem sekos pēc pieteikuma saņemšanas.
 
Uzziņai:

Maratons Rīgas pilsētā notiek kopš 1991. gada. 2007. gadā tas ieguva nosaukumu Nordea Rīgas maratons. Tas ir visstraujāk izvērsies maratons Ziemeļeiropā, 2009. gadā pulcējot gandrīz 8 600 dalībnieku no 35 pasaules valstīm.
Maratonu kopš 2007. gada sadarbībā ar Rīgas domi rīko aģentūra Nords Event Communications. Ģenerālsponsors – Nordea banka, tehnoloģiju partneris – Lattelecom, sponsori – Hanzas Maiznīca, Adidas, Powerade un BMW autosalons WESS Select, „Vienotības kilometra” atbalstītājs – Lielbritānijas vēstniecība Latvijā, oficiālais pārvadātājs – airBaltic, oficiālās viesnīcas – Reval Hotels, partneri – Arēna Rīga, Maxima, AFI. Mediju partneri – telekompānija LNT, Diena.lv, 5min, Star FM, TVNET, Shape, draugiem.lv.
 
Teksts: Gunta Anča  

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas