Search form

Drukāt

Atklāts Igaunijas Nedzirdīgo kopienas muzejs

Ielūgtā LNS brīvprātīgā muzeja darbiniece Līga Kotova 8. novembrī piedalījās Igaunijas Nedzirdīgo muzeja atklāšanas svētkos Tartu Nedzirdīgo asociācijas telpā.
Igaunijas Nedzirdīgo kopienas muzeja atklāšana ir nozīmīgs notikums visai Igaunijas Nedzirdīgo kopienai. Igaunijas Nedzirdīgo savienība ļoti gandarīts, ka sen lolots sapnis ir piepildīts. Šo svinīgo pasākumu apmeklēja vairāk nekā 60 cilvēku, ka arī Tartu mēra vietnieks Maikls Lī (Mihkel Lees) un Igaunijas TV operatori. Muzejā ir iekārtotās mēbeles – vitrīnu plaukti, skapji un galds. Klātesošie varēja iepazīties ar vēsturiskajiem materiāliem, senajiem priekšmetiem, dokumentiem, fotogrāfijām u.c. Līga Kotova saņēma pateicības rakstu par palīdzību Igaunijas nedzirdīgo muzeja izveidošanā. Viņa izrādīja lielu prieku par šo muzeju un izteica pateicību igauņu kolēģim Kaido Paales par nesavtīgo darbu muzeja dibināšanā un iekārtošanā. Nākotnē tiks paplašināta muzeja ekspozīcija. Lai viņiem izdodas!


Nākamajā dienā pēc muzeja atklāšanas Līga Kotova kopā ar Tartu (Igaunijas) Nedzirdīgo asociācijas valdes priekšsēdētājs Sīms Kaunissāre (Siim Kaunissar) apmeklēja dažādas muzeju vietas Tartu apkaimē.
Plašāka informācija par Igaunijas Nedzirdīgo kopienas muzeja atklāšanu.

https://www.err.ee/media/video/c26df44a574b03ec191eb92213708314?contentId=1609160491&fbclid=IwAR1xV0e2Kct3t9KWX-tMGdohB0S4UfFqHyg4qkDUW2VbN2vpMf3Xpa7p21g

https://fb.watch/ofsqX1OpfH/

Teksts: Līga Kotova


Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas