Search form

18.04.2024

Drukāt

Iespēja pieteikties apmācībām tuvinieku aprūpei modulī “Saskarsme”!

Photo

Sociālās integrācijas valsts aģentūra aicina pieteikties bezmaksas apmācībām tuvinieku aprūpei modulī “Saskarsme”, kas norisināsies no š.g. 20. maija līdz š.g. 24. maijam.

Uz apmācībām aicinām personas, kuras aprūpē tuviniekus ar dzirdes traucējumiem. Pieteikties programmai var līdz 3. maijam. Vietu skaits ir ierobežots, tāpēc dalībnieki apmācībām tiek aicināti pieteikties savlaicīgi! Pieteikuma anketa atrodama SIVA mājaslapā www.siva.gov.lv sadaļā “Apmācības tuvinieku aprūpei (RAITI)”.

Apmācību laikā varēs uzzināt, kā uzlabot komunikāciju un stiprināt attiecības ar aprūpējamo, pieņemt pārmaiņas, veidot dialogu ar aprūpē iesaistītajām personām un sniegt emocionālo atbalstu, ievērojot dzirdes funkciju traucējumu specifiku.

Apmācības norisināsies latviešu valodā piecu dienu garumā SIVA telpās Jūrmalā. Ar zināšanām dalīsies izcila lektoru komanda – SIVA speciālisti. Dalībniekiem apmācību laikā nodrošināta bezmaksas dzīvošana dienesta viesnīcā Jūrmalā (pēc nepieciešamības), kā arī ēdināšana.

Kompetenču attīstības programmas mērķis ir atbalstīt tuviniekus – cilvēkus, kuri ikdienā rūpējas par saviem ģimenes locekļiem, kaimiņiem, draugiem vai citiem tuviem cilvēkiem ar funkciju traucējumiem un kuriem trūkst atbalsta, zināšanu un prasmju aprūpē.

Kompetenču attīstības programma notiek Eiropas Savienības Atveseļošanas un noturības mehānisma fonda investīciju projekta “RAITI: Rehabilitācija. Atbalsts. Iekļaušana. TālākIzglītība.” ietvaros. Projekts un apmācības tiek īstenotas ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu.

Informācija par apmācībām:
Liena Pētersone
Projekta galvenā metodiķe
Telefona numurs: +371 22328958, +371 27064068
E-pasta adrese: [email protected]Atpakaļ

Uz augšu

Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas