Search form

07.06.2010

Drukāt

Bergmanis un komanda uzvar

No 3. līdz 5. jūnijam Rīgas Pļavnieku ģimnāzijā risinājās 12. Starptautiskais nedzirdīgo basketbolistu turnīrs veterāniem. Šis turnīrs tika veltīts Rīgas sporta kluba „Nedzirdīgo sports” 75 gadu jubilejai, tāpēc latviešiem un kluba vadītājam A. Bergmanim tas bija īpaši nozīmīgs un atbildīgs.


 

Pateicoties A. Bergmaņa enerģijai un organizatoriskajām spējām, lielais pasākums noritēja lieliski, apbalvošanas ceremonijā atzinīgus vārdus teica gan visu atbraukušo komandu pārstāvji, gan LNS prezidents A. Pavlins, gan LNSF prezidents V. Strazdiņš.

Turnīru par divkāršiem svētkiem latviešiem padarīja mūsu komandas uzvara. Lai gan priekšsacīkstēs savā grupā „Nedzirdīgo sports” ieņēma tikai otro vietu, pusfinālā mūsu komanda spēja pieveikt Lietuvas komandu „Tyla”(Kauņa) un iekļuva finālā. Grieķijas komanda „AOK Athens” savukārt pusfinālā uzvarēja otru Lietuvas komandu „Gestas” (Viļņa). Tā nu finālā tikās vēsie latvieši un karstasinīgie grieķi, taču spēlē temperaments visiem bija vienādi karsts. Ikviena komanda ļoti gribēja uzvarēt. Par prieku daudzajiem līdzjutējiem „Nedzirdīgo sports„ uzvarēja ar rezultātu 49:42. Malači!

Paldies Andrim Bergmanim par lieliski noorganizēto turnīru! Paldies komandai par uzvaru!


Otrajā vietā palika Grieķijas „AOK Athens”, bet trešajā Lietuvas komanda „Gestas” no Viļņas.Vairāk foto - galerijā

Teksts un foto:
Zigmārs Ungurs

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas