Search form

14.06.2010

Drukāt

Pašdarbnieki sadevās „Roku Rokā” Pļaviņās

Sestdien, 12. jūnijā, pašā pusdienlaikā pļaviņiešus pārsteidza jautrs un krāsains apmēram simt nedzirdīgo pašdarbnieku gājiens pa pilsētas galveno ielu uz Pļaviņu kultūras namu.


Stiprais vējš gājiena dalībniekiem rāva nost cepures, dažiem pat nācās tām dzīties pakaļ. Pie kultūras nama gājienu, kura priekšgalā soļoja LNS prezidents A. Pavlins, viceprezidente S. Gerenovska un Pļaviņu biedrības vadītājs A. Osmanis, sagaidīja un sveica publika.

Katrā mūsu festivālā ir kaut kas jauns, kaut kas pārsteidzošs, un arī Pļaviņu festivāls attaisnoja cerības. Ļoti jūtami ir uzlabojusies „Rītausmas” jauniešu dejotprasme, uz skatuves pirmo reizi parādījās daudzi jauni talanti, bet mani personiski visvairāk pārsteidza lieliskais Elvīras Čaikas priekšnesums „Mīļie puiši, labie puiši”. Tā nebija vienkārši melodeklamācija, tas bija spožs šovs ar teicamu režiju, tērpiem un dekorācijām! Sākumā šķita, Elvīra gadu desmitiem zināma kā laba melodeklamētāja, bieži redzēta, pazīstama caurcaurēm, bet šoreiz viņa tiešām spēja pārsteigt!

Pārsteidza arī daudzi citi, arī agrāk uz skatuves neredzēti jaunie censoņi, par kuriem koncerta nobeiguma uzrunā A. Pavlins izteicās: „Šodien uz mūsu skatuves uzlēca jaunas zvaigznes…” Gods un slava ventspilniekiem, kuri pašdarbībā ievilkuši uzreiz veselu basketbola komandu(„Basketbola deja”).

Plašāku aprakstu par festivāla koncertu lasiet jūlija „Kopsolī”, bet šoreiz varat foto galerijā paskatīties, kā tas bija…

Vairāk foto - galerijā.

Teksts un foto: Zigmārs Ungurs


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas