Search form

28.10.2010

Drukāt

IZM un Rīgas dome meklē papildus līdzekļus renovācijas un labiekārtošanas darbiem Graudu ielā 21

Trešdien, 27. oktobrī, RNBI administrācija Graudu ielā 21 tikās ar Izglītības un zinātnes ministrijas, Finansu ministrijas, Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta, Rīgas domes Īpašuma departamenta u.c. atbildīgajām amatpersonām, lai diskutētu par papildus finansējumu Rīgas nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas renovācijas un labiekārtošanas darbiem Graudu ielā 21.


Tika uzklausīti LR IZM ministres T.Koķes, IZM Valsts sekretāra vietnieces L.Sikas, IZM Profesionālās un vispārējās izgītības departamenta direktora J.Gaigala, RD Izglītības, kultūras un sporta komitejas priekšsēdētājas E.Aldermanes, RD Īpašuma departamenta direktora O.Burova, RD Būvniecības pārvaldes priekšnieka R.Rusina, RD IKSD direktora G.Helmaņa un RD IKSD Izglītības pārvaldes priekšnieka I.Balamovska viedokļi un pamatojums par papildus finansējuma nepieciešamību.

Tika nolemts: tā kā RNBI mācās skolēni ar smagiem dzirdes traucējumiem ne tikai no Rīgas pašvaldības, bet no visas Latvijas, rast iespēju vēl 2010. gadā piesaistīt IZM finansējumu, lai skolas telpu renovācijas un skolas teritorijas labiekārtošanas rezultātā skolas kompleksu Graudu ielā 21 padarītu pievilcīgu nedzirdīgu skolēnu izglītošanas un audzināšanas darbam, lai izveidotu progresīvu, mūsdienīgu un integrējošu speciālās izglītības iestādi.
Pārpublicēts no Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas mājaslapas


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas