Search form

28.10.2010

Drukāt

Nedēļas nogalē visi uz „Krāsainiem sapņiem” kultūras centrā „Rītausma”


RĪGĀ
Melodeklamācijas šovs „Krāsaini sapņi”
Šovā piedalās 14 pāri no visas Latvijas. Vērtēs profesionāla žūrija. Skatītāji varēs vērtēt un balsot par savu simpātiju. Nāciet un atbalstiet savējos!
Notiek: 30. oktobrī, pl. 15, k/c „Rītausma”, Kandavas ielā 27
Ieeja: bez maksas
 
Helovīna – balle
Visi, visi tiek aicināti uz ķirbju balli – Helovīni. Pasākumā var ierasties ar maskām vai bez tām. Līdzi ņemiet savus Helovīnķirbīšus. Ballīte solās būt atraktīva un interesanta. Nāciet un svinēsim kopā šo dienu! Līdzi ņemiet groziņu.
Notiek: 30. oktobrī, pl.18 – 23, k/c „Rītausma”, Kandavas ielā 27
Ieeja: ar maskām 1 Ls; bez maskām LNS, LNJO biedriem 2 Ls; nebiedriem 3 Ls
 
Helo­ – vīnu svētku svinības
Tuvojas veļu laiks un Kalnciema koka namiņos Helo – vīns! Piedāvāsim svinēt kā Helovīnu, tā Helo – vīnu. Goda vietā šoreiz ķirbis – to varēs iegādāties zupai, kūkai vai pastai, kā arī grebšanai un rotāšanai vai Helovīna svētku gaisotnes radīšanai.
Saldumu spainītim varēs iegādāties spokainus cepumus un kēksus.

Bērnu radošajā darbnīcā būs iespēja kopā ar Garlaika Dulleni no kaktiem iztrenkāt dažādus mošķus un zirnekļus. Darbosies seju apzīmēšanas darbnīca.
Notiek: 30. oktobrī, pl.11 – 15, Kalnciema ielā 35
 
Zooekspo ir klāt!
Skatītājiem būs iespēja vērot kaķus, suņus, kā arī citus mājdzīvniekus būrīšos, gan arī sekot to parādei. Izstāde gan sestdien, gan svētdien noslēgsies ar krāšņu “Best in Show” konkursu, kurā noskaidros katras dienas absolūto uzvarētāju. Būs iespēja noskatīt un arī sarunāt mājdzīvnieka iegādi.
Notiek: 30. un 31. oktobrī, Skonto hallē, E.Melngaiļa ielā 1 a
Ieeja: pieaugušajiem 3 Ls; pensionāriem, invalīdiem un bērniem no 6 līdz 18 gadu vecumam 2 Ls; ģimenes biļete (2 pieaugušie + 2 bērni, 1 pieaugušais + trīs bērni) 6 Ls
 
LIEPĀJĀ
Zivju tirdziņš
Varēs iegādāties dažāda veida zivju  izstrādājumus.
Notiek: 23. oktobrī,  pl. 9 – 13, Ostmalas promenāde
  
KULDĪGĀ
Kurzemes hercoga Jēkaba svinības
Notiks tirgus lustes Hercoga Jēkaba gadatirgū. Hercoga manufaktūrās lies sveces, kals naudu un gatavos rotas. Hercoga aptiekā izrakstīs drapes un pulverus. Medību zālē varēs apskatīt trofejas, klausīties mednieku stāstus un nobaudīt īstu medījumu. Ceļojošais cirks pārsteigs ar ugunsrijējiem, žonglieriem un triku meistariem. Ķēķī tiks cepts, šmorēts un štovēts uz nebēdu, īpaši godājot kartupeli.
Tirgū varēs iegādāties rudens veltes, amatnieku darinājumus u.c. lietas.
Notiek: 30. oktobrī, pl. 11 – 15, Rātslaukumā
 
Apskatu no interneta materiāliem sagatavoja: Gunta Birnīte

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas