Search form

10.11.2010

Drukāt

Tu meklē darbu? Vēlies veidot karjeru? Apmeklē izstādi “Darbs un karjeras iespējas 2010”

Photo

12. un 13. novembrī Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā notiks 2. nodarbinātības un profesionālās izaugsmes izstāde “Darbs un karjeras iespējas 2010”, kurā varēs iegūt informāciju par jaunākajiem nodarbinātības pasākumiem 2011. gadā, īpaši par mūžizglītību un jauniešu darba praksi, atbalsta iespējām uzņēmējiem, darbā iekārtošanās iespējām un darba tiesībām Latvijā un Eiropā, brīvām vakancēm, profesionālās apmācības un pārkvalifikācijas atbalsta iespējām un citām aktualitātēm.


Izstādē “Darbs un karjeras iespējas 2010” paver iespēju uzzināt vairāk par darba un karjeras iespējām, ko piedāvā gan Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA), gan citas iestādes Latvijā un Eiropā.

Darba meklētājiem
NVA stendā varēs saņemt informāciju par jaunajiem nodarbinātības pasākumiem 2011. gadā, sniegs karjeras speciālistu konsultācijas, informāciju par bezdarbnieku apmācības, pārkvalifikācijas un kvalifikācijas paaugstināšanas iespējām. Bet EURES konsultanti no Lielbritānijas, Norvēģijas, Somijas, Zviedrijas, Igaunijas, Vācijas un Nīderlandes sniegs informāciju par brīvajām darbavietām, dzīves un darba apstākļiem, sociālo drošību un nodokļu sistēmu šajās valstīs.
 
Uzņēmējiem
Hipotēku banka piedāvās vairākas kreditēšanas valsts atbalsta programmas dažādām uzņēmēju vajadzībām: aizdevumus investīcijām uzņēmējdarbībā, apgrozāmo līdzekļu papildināšanai un lauksaimniekiem. Tiks prezentēta arī biznesa uzsācējiem, konsultācijas biznesa plāna sagatavošanā un realizācijā, apmācības, finansiālais atbalsts  aizdevuma veidā.
NVA un EURES stendā darba devēji varēs uzzināt par brīvo darbavietu reģistrēšanu NVA CV/Vakanču portālā un darbinieku atlasi, subsidēto nodarbinātību, bezdarbnieku apmācību pēc darba devēja pasūtījuma un citiem NVA piedāvātajiem atbalsta pakalpojumiem.
 
Notiks Karaliskais improvizāciju teātris
Abas dienas pl. 13 un 16 uz skatuves Karaliskais improvizāciju teātris un uzņēmēji izspēlēs darba intervijas, kuru mērķis ir palīdzēt darba meklētājiem saprast, kā izturēties darba intervijā, kādas kļūdas nepieļaut, kā pārliecināt darba devēju par savas kandidatūras piemērotību. Pēc katras improvizētās “darba intervijas” reāli darba devēji  un personāla atlases eksperti izvērtēs “darba meklētāja” stiprās un vājās puses, kā arī sniegs savus ieteikumus.
 
Viss par izglītību Latvijā un ES
Stendā “Viss par izglītību LV un ES” informācijas tīkla “Euroguidance Latvija” speciālisti apmeklētājiem palīdzēs orientēties Eiropas izglītības sistēmu un izglītības pakalpojumu līkločos, saņemt bezmaksas konsultācijas par izglītību, kā arī sameklēt pavisam konkrētas izglītības iespējas nacionālajā datubāzē www.niid.lv un arī dažādās Eiropas izglītības datubāzēs.

Izstādes laikā būs akcijas un izdevīgi noteikumi daudziem mācību uzņēmumiem, kas savos stendos piedāvās dažādus seminārus, kursus un konsultācijas,  arī dažādas izglītības programmas mūžizglītības pasākumu ietvaros.

Līdzās ekspozīcijai abas dienas Ķīpsalā notiks plaša izglītojošu pasākumu programma. Vairāk par izstādi un semināru programmu: www.bt1.lv/dki.
 
Darba laiks:
12. un 13. novembris: pl. 10 – 18
Ieejas maksa izstādē “Darbs un karjeras iespējas 2010” – tikai Ls 0,50!

Sagatavojis: Ivars Kalniņš

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas