Search form

17.11.2010

Drukāt

Pateicības raksts rēzekniešiem par divām iespaidiem bagātām dienām

Photo

Pirms dažām nedēļām mēs, ventspilnieki, viesojāmies Latgales pusē Rēzeknē. Jau iebraucot varējām redzēt pilsētas vēsturiskās celtnes. Pirmā pietura pie centrālā pieminekļa Latgales Māra, kur kopīgi arī nofotografējāmies.


Rēzeknes RB klubā mūs mīļi sagaidīja biedrības vadītāja  Sandra Gerenovska un  tulks Inese Geduša, kas mums izrādīja kluba  telpas. Mēs patiešām bijām ļoti pārsteigti par plašumu un  mājīgumu, kas valda šajā biedrības mītnes vietā.  

Sandra mums  pastāstīja, kas klubā notiek, kādus pasākumus iecienījuši apmeklētāji un kā tos var interesanti organizēt. Ar rēzekniešu prasmi un pieredzi kultūras darbā varējām paši savām acīm pārliecināties mūsu tikšanās pasākuma gaitā, kad mūsu priekam notika   dažādas spēles un priekšnesumi.

Nākamajā dienā   mūs aizveda uz zirgaudzētavu  " Untumi". Tur no fermas  īpašnieces  stāstījuma uzzinājām daudz interesanta par katra zirga īpašībām un raksturu. Varējām ne tikai pabarot rikšotājus ar maizi, bet pat arī izjāt kādu apli.

Pēc tam uzkāpām  Rēzeknes pilskalnā, iegriezāmies Latgales  Kultūrvēstures muzejā,  dievnamā, pastaigājām pa pilsētu.
Kopumā tās bija divas ļoti bagātas dienas ar plašu un vērtīgu programmu, par ko liels paldies organizatoriem, un – priecīgus svētkus jūsmājās!
 

 
Teksts: Indulis Pāže
Foto: Ruslans Gerenovskis

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas