Search form

22.11.2010

Drukāt

Liepājnieki ievieto laimes kapsulu savas jaunās mājas pamatos

Photo

Liepājas nodaļas biedri novembrī kolektīvi apmeklēja jaunā dienas centra ēkas būvlaukumu. Gājiena mērķis – ierakt būves pamatos kapsulu ar novēlējumiem un veiksmes monētām. Pie reizes arī visu kārtīgi apskatīt, novērtēt, kas padarīts, pasapņot par to, kā te viss izskatīsies pēc tam, kad ēka būs gatava.


Uzreiz jāteic – uz papīra visu redzēt vai izlasīt  ir viens, bet izbaudīt klātbūtnes efektu pavisam kas cits. Kopš celtniecības sākšanas neviens, izņemot šī raksta autoru, būves teritorijā nebija bijis. Vienīgā informācija līdz šim – manis stāstītais un aprakstītais, protams, arī fotogrāfijas, jo celtniecības procesam regulāri sekoju pēc “Kopsolī” lūguma.

Šajā pirmreizīgajā apmeklējumā interesanti bija vērot mūsu biedru reakciju – katram veidojās sava vīzija par to, kā  šai vietā izskatīsies, kad ēka būs gatava. Un pie viena arī liels kopīgais prieks, ka viss patiešām nenovēršami notiek – būve acīmredzami slienas uz augšu. Tūlīt gatavs būs ēkas pirmais stāvs,un celtnieki sāks tam veidot pārsegumu. Un tad jau ēka būs labi redzama pāri teritorijas žogam, diendienā varēs vērot, kas un kā tur top un mainās.

Vēlreiz par galveno apmeklējuma mērķi! Bijām tātad  sagatavojuši kapsulu ar mūsu novēlējumiem un veiksmes monētām, tā teikt, kopīgo darbu veiksmei. Visiem  piepalīdzot, ierakām, labi noglabājām savu nesumu. Atstājot kapsulu šai mums vēsturiskajā vietā, Liepājas biedrības vadītāja Gundega Paņko teica: “Te paliek mūsu paaudzes liepājnieku novēlējums visiem tiem, kas nāks pēc mums. Lai ēkai ilgs un bagāts mūžs! 2012. gadu sagaidīsim jau šeit, mūsu jaunajās mājās.”

Tā tam noteikti jābūt: liepājniekiem beidzot būs sava mājas. Būs!

Vairāk foto - galerijā.

Teksts un foto: Austris Nikiforovs


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas