Search form

03.12.2010

Drukāt

Jelgavnieki piedalās Starptautiskās invalīdu dienas pasākumā savā pilsētā

Jelgavas Sabiedrības integrācijas pārvalde sadarbībā ar Sociālo lietu pārvaldi 2.decembrī, pl.13 Zemgales Olimpiskajā centrā (ZOC) organizēja pasākumu, atzīmējot Starptautisko invalīdu dienu.


Jau vairākus gadus Jelgavā tiek atzīmēta Starptautiskā invalīdu diena, pulcējot Jelgavas invalīdu nevalstisko organizāciju biedrus, lai atgādinātu sabiedrībai, ka invalīdi ir pilntiesīgi sabiedrības locekļi ar savām tiesībām, prasmēm un pieredzi.

Šogad pirmo reizi Rīgas RB saņēma ielūgumu uz šo pasākumu un aicināja tajā piedalīties arī Jelgavas grupas biedrus  un atbalstītājus.

Pirms svētku koncerta ZOC hallē apmeklētāji varēja aplūkot dažādus Jelgavas nevalstisko organizāciju biedru rokdarbus un citus izstrādājumus.

Atklāšanā uzrunu teica Jelgavas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš. Katra organizācija saņēma konfekšu paciņas. Liels paldies Komunikācijas centra direktoram Aināram Ostvaldam, kurš mums tulkoja. Daudzi klātesošie to vēroja ar izbrīnu, pienāca pie mums, apjautājās par mūsu Jelgavas grupas darbību un bija pārsteigti, ka mūsu grupā tik daudz biedru (60) un tā  jau darbojas 38 gadus! Mēs palepojāmies, ka LNS nosvinējusi 90. dzimšanas dienu, un mums ir tik stipra organizācija.

Pēc pasākuma muzikālās daļas ikvienam bija  iespēja izmēģināt savus spēkus atraktīvās sporta aktivitātēs, ko nodrošināja ZOC speciālisti. Uzvarētāji saņēma nelielas balvas.
 

Bildēs kopā ar mums Jelgavas Domes priekšsēdētājs Andris Rāviņš.


Piedalījās arī mazi bērniņi ratiņos – mūsu LNS nākotne.

Vairāk foto - galerijā.

Teksts: Māra Lasmane
Foto: Ainārs Ostvalds

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas