Search form

14.12.2010

Drukāt

Sporta aktivitātes Liepājā noslēdzas ar kausa izcīņu boulingā

Photo

Kā jau tas ierasts, kārtējo savas darbības sezonu nedzirdīgo sporta klubs ,,Liepava” noslēdza ar Ziemassvētku kausa izcīņu boulingā. Šogad 20 boulinga spēlētāji no Rīgas un Liepājas – 8 sievietes un 12 – vīrieši ,, Dzintara boulinga” zālē pulcējās 11. decembrī. Pēdējā brīdī savu dalību turnīrā atsauca Kuldīgas spēlētāji.


Vissīvākā cīņa par uzvaru norisinājās sieviešu konkurencē. Uzvarētājai Džemmai Kalns no sporta kluba ,,Nedzirdīgo boulings” – 826 punkti. Otrajā vietā Arita Dirnēna no ,,Liepavas” ar 822 p., trešā bija Līva Vaivade no “Nedzirdīgo boulings” ar 818 p. Cīņa bija sīva: tikai viens precīzs metiens vairāk vai mazāk un vietu kārtība būtu pavisam savādāka. Labākais rezultāts vienā celiņā Aritai Dirnēnai – 177 punkti.

Vīriešu turnīrā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Valdemārs Vaivads (,,Nedzirdīgo boulings”– 924 p.).Viņam arī labākais rezultāts vienā celiņā – 235 p. Tas ir atkārtots Liepājas boulinga zāles pirmā celiņa rekords. Otrajā vietā Valērijs Smirnovs ar 855 punktiem, bet trešajā Sergejs Vorobjovs – 834 p.

Līdz ar to sporta sezona ,,Liepavai” noslēgusies. Šogad liepājnieki izveidoja sacensībās  iegūto vietu punktu tabulu un pēc tās noteica savus gada kopvērtējumā labākos sportistus. Varbūt tādā veidā izdosies vairāk arī citus ieinteresēt aktīvāk piedalīties sacensībās.

Summējot visās sacensībās iegūtos punktus, labākie: sievietēm – Gunta Vazdiķe (86 ), Arita Dirnēna (85) un Līga Dirnēna (81); vīriešiem Kārlis Valdmanis (125), Omārs Jaunzemis (121) un Austris Nikiforovs (119).
 
Nākošgad viss turpināsies, būs jaunas sacensības un varbūt citi uzvarētāji. Veiksmīgu sportisko gadu visiem!
 
Teksts: Austris Nikiforovs

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas