Search form

28.12.2010

Drukāt

Kā iemācīties alfabētu

Rīgas Nedzirdīgo bērnu internātpamatskolas skolnēni piedalījušies jautrā animācijas filmā kopā ar Renāru Kauperu, zaļu žurku, ņaudošu odu un citiem jocīgiem radījumiem, kas palīdz bērniem iemācīties alfabētu.

Šajā animācijas filmā mūzikas pavadījumā tiek rādīts teksts un dziedāta dziesma (arī zīmju valodā), kurā vārdi sākas ar alfabēta burtiem pēc kārtas. Tāpēc teksti ir diezgan nesakarīgi, bet ļoti jautri. Tādā veidā vieglāk iemācīties visus alfabēta burtus pēc kārtas.

Šī animācijas filma  ierakstīta DVD diskā kā pielikums Indras Sproģes grāmatai „Joka pēc alfabēts”. Tā ir skaista bērnu grāmata ar krāsainiem zīmējumiem un interesantu tekstu, kas palīdz iemācīties alfabētu. DVD disks ar filmu ir pielīmēts grāmatas aizmugurē.
 
Viss šis komplekts  tapis, sadarbojoties māksliniecei Indrai Sproģei, mūziķim Renāram Kauperam, grāmatu apgādam „Zvaigzne ABC” un filmu studijai „Rija”. Tā prezentācija notika 14. decembrī, un tas ir unikāls ar to, ka paredzēts gan tādiem bērniem, kuriem labāka ir redzes atmiņa, gan tādiem, kuriem dzirdes atmiņa. Tāpēc to var izmantot arī nedzirdīgie bērni, lai vieglāk apgūtu alfabētu. Komplekts maksā aptuveni 8 latus.
 

 
Teksts: Zigmārs Ungurs

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas