Search form

30.12.2010

Drukāt

LNS mājaslapas lasītāji!

Mums ir patiess gandarījums sveikt jūs gadumijā. Aizvadītais 2010. gads Latvijas Nedzirdīgo savienībai un tās Informācijas centram bija īpaši nozīmīgs, jo tika atklāta jauna mājaslapa. Īsā laikā tā ir spējusi strauji attīstīties un piedāvāt daudzveidīgu informāciju nedzirdīgiem cilvēkiem. Mūsu mājaslapa ir kļuvusi mums, Informācijas grupai, par otrām – virtuālajām mājām, ko novēlam arī visiem nedzirdīgajiem cilvēkiem.


Paldies visiem, kas to lasīja, izteica savas domas un komentēja. Īpašs paldies brīvprātīgajiem, kuri sūtīja mums jaunākās ziņas, informēja par notikumiem savās biedrībās, skolās, fotografēja, atsaucās, kad lūdzām precizēt, papildināt utt.

Mums priekšā nākamais – 2011. gads ar jaunām, vēl nepiepildītām dienām kā baltām neaprakstītām lapām. Katram ir iespēja ierakstīt tajās kaut ko savu, piedzīvot jaunus notikumus, izbaudīt jaunus sasniegumus un sasniegt savus mērķus, ieceres, sapņus. Atcerēsimies, ka katra jauna diena ir arī jauna izdevība, jauna cerība un sākums vēl kaut kam nebijušam.
 
Kopā domāsim, strādāsim un veidosim mūsu mājaslapu vēl labāku, interesantāku un daudzveidīgāku!
 
Lai piepildās iecerētais, lai nepazaudējam iegūto un atrodam meklēto!
Laimīgu un veiksmīgu jauno gadu visiem novēl
 
 
Informācijas centra kolektīvs!
 
Uz tikšanos 2011. gadā!

 


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas