Search form

15.02.2011

Drukāt

Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu organizētāji atzīst savas kļūdas un uzņemas atbildību

Photo

Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu Organizācijas komitejas priekšsēdētājs Jaromirs Ruda savā paziņojumā informē, ka Nedzirdīgo ziemas olimpiskās spēles ir atceltas.

„Slovākijas Organizācijas komiteja līdz beidzamajam brīdim cerēja, ka finansiālās problēmas tiks atrisinātas, saņemot aizdevumu no pašmāju partneriem. Diemžēl, neraugoties uz mūsu centieniem, sarunas par aizdevuma piešķiršanu beidzās nesekmīgi. Laika trūkuma dēļ spēlēm neizdevās sagatavoties līdz noteiktajam datumam. Lēmums par Olimpisko spēļu atcelšanu tika pieņemts, lai samazinātu sportistu transportēšanas izdevumus. Visi izdevumi, kas radušies līdz paziņojuma sniegšanai, ir jāuzskaita un jāinformē par tiem Organizācijas komiteja. Mēs darīsim visu iespējamo, lai radušos izdevumus atlīdzinātu.

Tajā paša laikā mēs aicinājām veikt investīcijas Levočas un Kežmarokas sporta bāzēs, bet tas nav saistīts tikai ar gatavošanos Nedzirdīgo spēlēm. Lai gan rekonstrukcijas darbi tika veikti, lai pienācīgi sagatavotos Nedzirdīgo spēlēm, mēs ceram, ka ieguldījumi un investīcijas tiks paveikti līdz galam.

Mēs atzīstam pieļautās kļūdas un nožēlojam, ka, neraugoties uz mūsu pūliņiem, Nedzirdīgo olimpiskās spēles Slovākijā nav izdevies sarīkot. Tāpat apzināmies, ka tas var negatīvi ietekmēt Slovākijas tēlu pasaulē. Mēs darīsim visu, lai mazinātu šo negatīvo iespaidu.

Kā Organizācijas komitejas priekšsēdētājs uzņemos atbildību un neizvairos no tās. Es darīšu visu, lai izdotos nokārtot parādus, kas saistīti ar XVII Nedzirdīgo ziemas olimpisko spēļu sagatavošanas darbiem.”

Saīsināti no Slovākijas Orgkomitejas paziņojuma sagatavoja: Pēteris Vilisters


Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas