Search form

15.02.2011

Drukāt

Šova 6. kārtā – mīlestības dziesmas

Valentīndienas tuvums ietekmēja arī šova „Krāsaini sapņi” sestās kārtas tēmu. Šoreiz bija dziesmas par mīlestību, par attiecībām.


Žūrijā: Sandra Gerenovska, Iveta Lāce – Miezīte, Maruta Piterniece, Skaidrīte Baure un Māra Lasmane. Šovu, kā ierasts, vadīja Elfa Zariņa, taču viņas partneri Vladimiru Kruminu bija nomainījis Ainārs Ostvalds, kurš bija lieliski nomaskējies par velniņu ar garu asti un sarkaniem radziņiem.

Šajā šova kārtā nebija tik daudz spožu priekšnesumu kā citās: žūrija pārsvarā lika atzīmes 7 un 8. Labi tika novērtētas Tīdemaņu pāra, kā arī Lilitas Lukinas un Birutas Lasmanes uzstāšanās. Taču visoriģinālākais augstākā līmeņa priekšnesums bija Inesei Immurei un Jurim Elbrotam. Šķiet, nepelnīti zemas atzīmes saņēma Monta Dēbele ar Aldi Ādamsonu un Genādijs Čerņavskis ar Maigu Elbroti.
 
Pēc tam, kad visi pāri bija uzstājušies ar sestās kārtas dziesmām, otro reizi uzstājās liepājnieki, smiltenietes un Ivars Kalniņš ar Mariju Jegorovu, jo viņi piektajā kārtā nepiedalījās. Un tieši ar piektajai kārtai gatavoto amerikāņu kovboju dziesmu Monta Dēbele un Aldis Ādamsons kļuva par vakara varoņiem. Gan skatītājiem varen patika, gan žūrija deva visus desmitniekus bez garas izrunāšanās. Malači liepājnieki, tiešām spožs priekšnesums!
 
Detalizēti par sesto kārtu, kā parasti, varēsiet lasīt „Kopsolī”, videoierakstu drīz varēsiet skatīties mūsu mājaslapā, bet bildes varat aplūkot foto galerijā.
 
Šova fināls un dalībnieku apbalvošana notiks 19. martā pl.12. Visi aicināti - šoreiz par ieejas maksu (1 Ls).Vairāk foto - galerijā.
 
Teksts: Zigmārs Ungurs
Foto: Jānis Immurs

Atpakaļ

Uz augšu


Video ziņas

Jauniešiem

LNS kapitālsabiedrības


LNS biedrību interešu grupas